Prima kino - Superhrdinové a jejich napínavé příběhy

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Tentokrát vás o nadcházejícím víkendu pozve Prima kino na příběhy hrdinů z minulosti i budoucnosti. V pátek se budete moci zúčastnit výpravy Ligy výjimečných proti tajemnému Fantomovi. V sobotu se pak přichystejte na cestu časem.

Nejdříve navštívíme s nezdolnou českou komedií Tajemství hradu v Karpatech starobylý kout země, kde se nachází vesnice Vyšné Vlkodlaky a hned na to vyrazíme spolu s Willem Smithem a filmem Já, robot do roku 2035. I v neděli se můžete těšit na zajímavé snímky. Ve 20.00 se přesuneme na africký kontinent, kde dva mariňáci v napínavém filmu Sahara hledají vrak staré lodi. Po té se z nejznámější pouště sice přesuneme do pohostinnějšího podnebí, horka však neubude. Film Úkol zabít už svým názvem slibuje nezaměnitelnou vzrušující podívanou.

 

Pátek 6.7.

23:10 - Liga výjimečných  

Liga výjimečných, spolek superhrdinů odhodlaných zasáhnout vždy, když světu hrozí zánik, musí zabránit tajemnému Fantomovi, aby vyhodil do povětří Benátky. Koná se tam důležitá konference a její zmaření může rozpoutat novou světovou válku... Americký dobrodružný sci-fi film (2003). Hrají S. Connery, P. Wilsonová, S. Townsend a další. Režie S. Norrington (106 min)


 

Sobota 7. 7.

20:00 - Tajemství hradu v Karpatech  

Hrabě Teleke z Tölökö doprovázený věrným sluhou narazí v horách na stopu své velké lásky - operní pěvkyně Salsy. Zdá se, že jeho milovaná je v rukou podlého barona Gorce... Česká komedie (1981). Hrají M. Dočolomanský, M. Kopecký, E. Steimarová, V. Brodský a další. Režie O. Lipský (95 min)

 

22:10 - Já, robot  

Roku 2035 jsou roboti součástí každé domácnosti a všichni jim důvěřují. Kromě jednoho poněkud paranoidního staromilského detektiva (Will Smith), který je přesvědčený, že úmrtí, které právě vyšetřuje, způsobil právě robot. Pravda je ovšem daleko děsivější... Americké sci-fi na motivy povídek Isaaca Asimova (2004). Dále hrají B. Moynahanová, J. Cromwell a další. Režie A. Proyas (110 min)


Neděle 8.7.

20:00 - Sahara  

Dva bývalí mariňáci hledají v Nigérii ztracenou obrněnou loď Texas z americké občanské války, která se před 150 lety měla vydat proti proudu Nigeru. Jejich počínání však vadí malijskému vojenskému diktátorovi, který kryje výnosné aktivity pochybné místní spalovny. Koprodukční film (USA, Španělsko, SRN, GB 2005). Hrají M. McConaughey, S. Zahn, P. Cruzová a další. Režie B. Eisner (119 min) (Premiéra)

 

22:40 - Úkol zabít    

Vedoucí týmu na likvidaci teroristů je přesvědčený, že místo nebezpečného teroristy zastřelili jiného muže. Nadřízení mu však nevěří, dokud nezačnou umírat lidé z jeho jednotky... Koprodukční akční film (Francie, GB, Lucembursko 2001). Hrají Ch. Lambert, K. Foxová a další. Režie J. Glen (87 min) (Premiéra)

reklama