Prima kino - T.M.U. zažene Ratatouille

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino vás o nadcházejících víkendových večerech přivítá předmikulášským koktejlem filmů. Bude opravdu z čeho vybírat!

V pátek se pobavíte komedií Zpověď královny střední školy a po trampotách mladé adeptky muzikálového herectví projdete s hrdiny remaku katastrofického Poseidonu téměř celou převrácenou loď. V sobotu vás může příjemně naladit Mejdan v Las Vegas a pro ty, kdo se rádi bojí, zahalí televizní obrazovku po bujarém veselí v americkém pouštním městě T.M.A. Neděle bude patřit od 20.00 celé rodině – animovaný krysí hrdina slavného snímku Ratatouille si splní svůj sen – vařit v luxusní restauraci. Filmový víkend pak zakončíme osvobozením rukojmích z proslulého vězení Alcatraz ve filmu Skála.
 

Pátek 2.12.

20:00 - Zpověď královny střední školy  

Lindsay Lohanová vždycky snila o hvězdné kariéře muzikálové herečky. Když se však musí odstěhovat z rušného New Yorku, její plány se začínají hroutit. Ačkoliv si na ni zasedl snad celý svět, nevzdává se… Americká komedie (2004). Dále hrají A. Garcia, G. Headlyová, A. Pillová a další. Režie S. Surgamanová (87 min) (Premiéra)

23:20 - Poseidon  

Je silvestr a k lodi Poseidon se blíží obrovská vlna. Přesně o půlnoci plavidlo dostihne a převrátí. Jak se mají přeživší pasažéři dostat ven, když jsou všechny východy pod vodou? Americký dobrodružný thriller (2006). Hrají K. Russell, J. Lucas, R. Dreyfuss, J. Barrettová a další. Režie W. Petersen (95 min)


Sobota 3.12.

20:00 - Mejdan v Las Vegas

Ashton Kutcher a Cameron Diazová se po divokém mejdanu v Las Vegas probouzejí vedle sebe a zjišťují, že se nejenom báječně pobavili, ale že se z nich stali manželé. Jenže zrušit slib, který si dali, nebude tak jednoduché... Americká romantická komedie (2008). Dále hrají R. Corddry, L. Bellová, J. Sudeikis a další. Režie T. Vaughan (97 min) (Premiéra)

22:15 - T.M.A.

Umělec Marek se po letech vrací do venkovského domu, kde prožil dětství, a pokouší se zapomenout na dosavadní divoký způsob života. Místo toho ho však atakují vzpomínky na podivné události, které vytěsnil z paměti. Nejde jen o tragicky zemřelé rodiče, ale i o sestru, jež je nyní v psychiatrické léčebně. Osamělý hrdina začíná podléhat energii tajemného místa a odhalovat pozadí děsivých tragédií, co se v domě odehrály… Český horor (2009). Hrají I. Franěk, L. Krobotová, M. Dlouhý a další. Režie J. Herz (97 min) (Premiéra)


Neděle 4.12.

20:00 -  Ratatouille   

Remy měl celý život na krysu velice neobvyklý sen – vařit v luxusní restauraci. Nenechá se zviklat potížemi, se kterými se krysa, toužící po kariéře v oboru, který hlodavce přímo nenávidí, nevyhnutelně setká. I rodina se mu snaží domluvit, aby se spokojil s tradičním životem na skládce. Když už se zdá, že je se splněním Remyho snů konec, potká stydlivého a podřadného vynašeče odpadků... Americká animovaná komedie (2007). Režie M. Giacchino (108 min) (Premiéra)

22:25 - Skála  

Hrdina a vojenský veterán Ed Harris se zabarikáduje s několika dalšími velmi dobře vyzbrojenými muži v bývalém vězení Alcatraz. Jde mu sice o spravedlnost, jenže drží rukojmí, a tak ho musí zastavit špičkový chemik FBI Nicolas Cage a zahořklý uprchlík z Alcatrazu Sean Connery... Americký akční thriller (1996). Dále hrají J. Spencer, V. Marcilová a další. Režie D. Hicks (131 min)

reklama