Prima kino - Tváří v tvář divokému napětí

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Skutečně se budete moci o tomto víkendu v Prima kině ocitnout tak blízko napínavým filmovým příběhům. V sobotu zatočí s nebezpečným hackerem slavný Bruce Willis a zápas to bude velmi riskantní. V sázce je totiž počítačová síť FBI.

Hned po čtvrtém pokračování Smrtonosné pasti nastoupí John Travolta, aby zakročil proti zákeřnému teroristovi Nicolasi Cageovi. Ani nedělní večer se nezklidní. Po desáté se bude „zloděj“ Clin Eastwood zoufale snažit uchovat si život, aby s ním nezatočila vládní mašinerie. Prsty ve štvanici na malého zloděje bude mít sám prezident USA.  Pokud vás nevyčerpala dávka napětí z předchozích filmů, můžete si ještě okořenit poslední noc týdne komedií o jistém Viktorovi, který je enormně závislý na sexu.

 

Sobota 28.4.

20:00 - Smrtonosná past 4 

V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu trhlinu. Nepočítá s tím, že se objeví Bruce Willis, který je v proklatě dobré formě... Americký akční thriller (2007). Dále hrají T. Olyphant, J. Long, J. Wright a další. Režie L. Wiseman (124 min)

 

22:50 - Tváří v tvář 

Agent FBI John Travolta má s psychopatickým teroristou Nicolasem Cagem nevyřízené účty. Když se ukáže, že zločinec instaloval na neznámém místě v Los Angeles časovanou bombu, rozhodne se agent k nesmírně riskantní operaci... Americký akční thriller (1997). Dále hrají J. Allenová, N. Cassavetes a další. Režie J. Woo (134 min)

 

Neděle 29.4.

22:15 - Absolutní moc 

Zloděj Clint Eastwood se během akce stane náhodným svědkem vraždy. Pachatelem není nikdo jiný než americký prezident. Lupiči se podaří uprchnout, ale stává se obětí nemilosrdné štvanice... Americký kriminální thriller (1997). Dále hrají G. Hackman, E. Harris, L. Linneyová, S. Glenn a další. Režie C. Eastwood (117 min)

 

00:45 - Zalknutí   

Zaměstnanec skanzenu Viktor je závislý na sexu, kterému podřizuje svůj život. Jeho další velkou touhou je zjistit, kdo je jeho otcem. Matka však trpí demencí a vůbec ho nepoznává, natož aby mu prozradila, kdo ho zplodil. A pravda může být opravdu šokující... Americká černá komedie (2008). Hrají S. Rockwell, A. Hustonová, K. Macdonaldová, B. W. Henke a další. Režie C. Gregg (89 min) (Premiéra)

reklama