Prima kino - Ulovit dobrý film

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

… není až tak těžké! Stačí sledovat o nastávajících víkendových večerech Prima kino a určitě si nějaký pěkný snímek vyberete. V pátek se budete moci ve Škole tance a šarmu poučit i o mnohém cennějším, než jen o těchto dovednostech.

Před páteční půlnocí vás pak navštíví Hulk – známý americký sci-fi film. V sobotu večer se bude bojovat. A to nejen během Soukromé války pana Wilsona, snímku natočeném podle skutečné události, ale i během následujícího filmu Krvavý příliv. O veselou náladu se postarají nedělní filmové tipy. Servírka vám nabídne romantiku, i když to na první pohled z příběhu úspěšné ženy, kterou trápí manžel, hned nevypadá. A hned po ní se ve snímku Ulovit miliardáře můžete těšit na známé české herce v nedávno natočené černé komedii.

 

Pátek 13.1.

20:00 - Škola tance a šarmu    

Pekař Robert Carlyle zastaví u autonehody na opuštěné silnici, aby pomohl cizinci zaklíněnému v havarovaném voze. Cizinec v posledních minutách života vypráví o své první lásce, mladistvé nevinnosti a taneční škole. Prosba umírajícího muže, aby pekař navštívil Školu šarmu a tance Marylin Hotchkissové, se stane osudnou... Americký film (2005). Dále hrají J. Goodman, E. Henson, S. Astin a další. Režie R. Miller (100 min) (Premiéra)

23:10 - Hulk  

Bruce není jako ostatní lidé. Při práci na vědeckém pokusu ho zasáhla radiace a on posléze s překvapením zjistil, že když pocítí zlost, změní se v monstrum, které neuvěřitelnou silou ničí vše kolem sebe... Americký sci-fi film (2003). Hrají E. Bana, N. Nolte, J. Connellyová a další. Režie A. Lee (133 min)


Sobota 14.1.

20:00 - Soukromá válka pana Wilsona    

Demokratický kongresman Charlie Wilson (Tom Hanks) je protřelý politik, který ví, jak se udržet na vrcholu. Život si užívá plnými doušky včetně sexu, alkoholu či drog. Je však natolik mocný, aby zařídil pád sovětského impéria? Americký film natočený podle skutečné události (2007). Dále hrají J. Robertsová, P. S. Hoffmann, T. Bozeman a další. Režie M. Nichols (98 min) (Premiéra)

22:05 - Krvavý příliv    

Na palubě nukleární ponorky, která má v důsledku napjaté mezinárodní situace mezi USA a Ruskem nejvyšší pohotovost, dochází k názorovému sporu mezi kapitánem a jeho zástupcem… Americký akční thriller (1995). Hrají G. Hackman, D. Washington, J. Gandolfini a další. Režie T. Scott (112 min)


Neděle 15.1.

20:00 - Servírka  

Mladá servírka Jenna pracuje v bistru, kde pečou ty nejúžasnější ovocné koláče, a právě ona je autorkou nejlepších receptů. V soukromí ji však trápí žárlivý manžel, který jí dělá ze života peklo. Tajně si proto šetří peníze, aby od něj mohla utéct. Pak ale otěhotní a to jí navždy změní život... Americká romantická komedie (2007). Hrají K. Russellová, N. Fillion, Ch. Hinesová a další. Režie A. Shellyová (104 min)

22:15 - Ulovit miliardáře  

Miliardáře touží ulovit snad každý. Na úspěšného podnikatele Tomáše Matonohu je navlečena vykonstruovaná aféra. Atmosféra zhoustne natolik, že si do něj může každý kopnout, a tím demonstrovat svou morálnost. Zdálo by se, že musí přijít nezastavitelný pád, když se dostaví spásný nápad... Česká černá komedie (2009). Dále hrají J. Mádl, E. Janečková, M. Etzler a další. Režie T. Vorel st. (91 min)

reklama