Prima kino - Úsměvné rozloučení s rokem 2011

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Na poslední víkendový večer Prima kina na Primě jsou připraveny filmy pro všechny, kdo mají rádi zábavu. Vysíláme jen v pátek a hned pěkně divoce – lev z newyorské zoo se totiž v animovaném snímku Divočina vydá na cestu do Afriky a jeho zvířecí přátelé se jej rozhodnou zachránit.

Ale jako v každé dobré pohádce – vše dobře dopadne. Kdo ví, jak si ale poradí v následujícím filmu Moje žena a jiné katastrofy bankéř Chris Rock, když mu dávná kamarádka změní dosud poměrně nudný život!

 

Pro silvestrovský večer připravila Televize Prima skvělou nabídku domácí zábavy jak v přímém přenosu galaprogramu Silvestr na pláži z Aquapalace Praha, tak vlastními střihovými pořady. Přes den na vás ale čekají i výborné filmy. Setkáte se jak s Asterixem ve chvíli, když dobýval Ameriku, tak s Přednostou stanice, budete moci složit Maturitu za školou, přijde i Mr. Bean, který způsobí Největší filmovou katastrofu a před Zprávami si ještě budete moci osladit náladu filmem Honey.     

 

Přejeme vám mnoho štěstí, zdraví a dobré nálady v novém roce 2012!

I v něm máme pro vás připraveno množství dalších skvělých filmů, ale tentokrát už na nové televizní stanici PRIMA family!

 

 

Pátek 30. 12.

20:00 - Divočina   

Zvířátka v newyorské zoo si žijí poklidným životem do dne, kdy se mladý nemotorný lev omylem připlete na loď, která má namířeno do Afriky. Jeho přátelé se hned vydávají na nebezpečnou záchrannou výpravu do divočiny… Americko-kanadská animovaná komedie (2006). Režie S. Williams (79 min) (Premiéra)

 

22:45 - Moje žena a jiné katastrofy   

Investiční bankéř Chris Rock má vše – skvělou kariéru, zbožňující ženu a krásné děti. Jeho jediným problémem je nuda. Příležitostné myšlenky o jiných ženách se zdají neškodné, dokud nepotká dávnou sexy kamarádku. A hra na kočku a myš může začít... Americká romantická komedie (2007). Dále hrají K. Washingtonová, G. Torresová, S. Bucemi a další. Režie Ch. Rock (90 min)

 

 

Sobota 31.12.

10:35 - Asterix dobývá Ameriku 

 Asterix a Obelix zachraňují mága Getafixe, který byl Římany vystřelen na kraj světa. Potřebují totiž jeho medicínu, ve které je ukryta síla. Na dobrodružné pouti se dostanou až do Ameriky a setkávají se s bojovnými indiány... Německo-francouzský animovaný film (1994). Režie G. Hahn (82 min)

 

12:10 - Přednosta stanice (čb)     

 Vlasta Burian ve zcizené uniformě přednosty stanice rozvrátí disciplinovaný chod jednoho nádraží. Nejlepší česká komedie 40. let v divácké anketě o veselohru století. Dále hrají J. Marvan, Z. Kabátová, Č. Šlégl a další. Režie J. Sviták (88 min)

 

13:45 - Maturita za školou     

Příběh sleduje osudy tří mladíků, kteří se budou muset brzy rozhodnout, co dál se životem. Začínající autor uveřejní svou první báseň, zatímco sportovní kariéra reprezentačního stolního tenisty je narušena reparátem z matematiky. Poslední je tramp zvyklý spíše na samotu, přesto se začne věnovat pionýrskému oddílu... Český povídkový film (1973). Hrají O. Kaiser, J. Lábus, I. Vyskočil a další. Režie J. Dvořáček, J. Hník, T. Svoboda (69 min) (Premiéra)

 

15:05 - Mr. Bean: Největší filmová katastrofa  

 Mr. Bean, hlídač v Královské akademii umění v Anglii, je vyslán, aby v Los Angeles přednesl slavnostní proslov k odhalení vzácného obrazu. Jenže v Americe nikdo netuší, že Bean není odborník... Americko-britská komedie (1997). Hrají R. Atkinson, P. MacNicol, J. Mills, P. Reedová a další. Režie M. Smith (86 min)

 

16:40 - Honey 

Nadějná a talentovaná Jessica Alba pracuje jako barmanka, ale večer se mění v hiphopovou taneční hvězdu. Chtěla by prorazit jako choreografka videoklipů a brzy jí osud nabídne šanci... Americký film (2003). Dále hrají J. Bryantová, D. Moscow, M. Phifer a další. Režie B. Woodruff (91 min)

reklama