Prima kino - V dámském stylu

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Tentokrát se budou filmy Prima kina až na jednu výjimku točit kolem žen. Nejdříve v pátek vyřešíme se slavnou spisovatelkou Jessicou Fletcherovou její další případ a následně budeme svědky toho, co si mladá reportérka počne s nenadálým početím v komedii Zbouchnutá.

V hlavní roli sobotních snímků budou zvláštní hrdinové. Opravdu neobvyklé bude strávit prázdniny se slavně potrhlým panem Beanem a po komedii s uhrančivým komikem bude hlavním tématem filmu vůně. Název snímku Parfém: Příběh vraha mluví za vše. V neděli můžete volit mezi romantikou a sportem. A nebo vidět obojí, nejdříve romantickou komedii Něco jako láska a po ní Mexickou vlnu prodchnutou fotbalem.


Pátek 3.2.

20:00 - To je vražda, napsala   

Cestou na jihozápad
Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! Slavná spisovatelka Jessica Fletcherová cestuje na přednášku do El Pasa a ve vlaku se seznámí s příjemnou spolucestující, která však při nečekané zastávce z vlaku zmizí. Navíc se dozvídá, že je žena svědkyní vraždy v případu, do něhož je zapletena Národní bezpečnostní agentura. A to je něco přesně pro Jessiku... Americký kriminální film (1997). Hrají A. Lansburyová, M. Harrisová, R. Baker, C. Bemis
a další. Režie A. P. Shaw (87 min) (Premiéra)

23:10 - Zbouchnutá  

Mladá cílevědomá reportérka se na večírku opije tak, že skončí v posteli s prvním troubou, který se namanul. Po trapném ránu, kdy se zapřísahá, že dotyčného už v životě neuvidí, ovšem přichází studená sprcha – těhotenství. Bude jejich jediné pojítko natolik pevné, že je udrží pohromadě, i když jsou natolik odlišní a vůbec se neznají? Americká romantická komedie (2007). Hrají K. Heiglová, S. Rogen, L. Mannová a další. Režie J. Apatow (124 min)


Sobota 4.2.

20:00 – Prázdniny pana Beana

Původně chtěl Rowan Atkinson jako legendární pan Bean jen nachytat trošku bronzu a odpočinout si. Cesta smolaře na francouzskou Riviéru se však jako obvykle změní v sérii zmatků, nehod a katastrof… Britsko-francouzsko-německá komedie (2007). Dále hrají K. Roden, W. Dafoe, J. Rochefort a další. Režie S. Bendelack (86 min) (Premiéra)

22:05 - Parfém: Příběh vraha

Chlapec vychovaný v sirotčinci má neobyčejně vyvinutý čich. Jeho životní posedlostí se stane zachycovat vůně a převtělit je v parfém. Tato touha ho nutí nezastavit se před ničím, ani před mnohonásobnou vraždou... Americko-francouzsko-německo-španělský film (2006). Hrají B. Whishaw, A. Rickman, D. Hoffman, R. Hurd-Woodová a další. Režie T. Tykwer (142 min)


Neděle 5.2.

20:00 - Něco jako láska  

Oliver a Emily se prvně potkali před sedmi lety a už tehdy si uvědomili, že se k sobě snad ani nemohou hodit méně. Osud  je však svádí znovu a znovu dohromady – bohužel, pokaždé v nesprávnou chvíli. Oba zoufale hledají lásku, která by nebyla odsouzena ke katastrofickému konci, až je jejich dlouholeté přátelství dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska... Americká romantická komedie (2005). Hrají A. Kutcher, A. Peetová, T. Manningová a další. Režie N. Cole (103 min)

22:20 - Mexická vlna  

Mladý Mexičan Santiago je sice až po uši zamilovaný do fotbalu, ale pochází z velmi chudé přistěhovalecké rodiny. V Americe čistí bazény a jen ve volných chvílích hraje fotbal. Právě na hřišti si jeho potenciálu všimne bývalý skaut Newcastle United. A tak se chudý mladík dostává mezi takové hvězdy, jako jsou Milan Baroš, David Beckham nebo Zinédine Zidane... Americko-britský film (2005). Hrají K. Becker, M. Colonová, T. Plana a další. Režie D. Cannon (114 min)

reklama