Prima kino - Vánoční Prima nadílka filmů

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Vánoce budou v Prima kině nabité pohádkami, komediálními snímky i romantikou. Páteční večer přinese Sarah Jessicu Parkerovou a její postupné odkrývání Základu rodiny. Štědrý večer přispěje k vánoční pohodě pohádkou Byl jednou jeden král, úsměvným filmem Pretty Woman a romantickou komedií Karamelka.

O následujícím prvním svátku vánočním se můžete těšit na nezvykle Kouzelnou chůvu Nanny McPhee  a po ní na slavný snímek Pýcha a předsudek. A ani na Štěpána nepřestane Prima kino vysílat, nabídne vám tajemného Hraběte Monte Christa a napínavý film s Melem Gibsonem v hlavní roli – Výkupné.


Pátek 23. 12.

23:05 - Základ rodiny

Věčně podrážděnou a až příliš konzervativní topmanažerku Sarah Jessicu Parkerovou čeká první návštěva rodiny svého přítele. Stoneovi jsou ale hodně svérázní lidé a najít společnou řeč s odměřenou cizinkou pro ně nebude snadné... Americká romantická komedie (2005). Dále hrají D. Keatonová, L. Wilson, C. T. Nelson a další. Režie T. Bezucha (99 min)


Sobota 24.12.

19:45 - Byl jednou jeden král  

Tvrdohlavý král Jan Werich chce svým poddaným dokázat, že sůl není nad zlato. Ani s pomocí Vlasty Buriana se mu to moc nedaří... Oblíbená česká filmová pohádka (1954). Dále hrají M. Dvorská, M. Horníček, M. Kopecký, L. Lipský, I. Kačírková a další. Režie B. Zeman (98 min)

21:30 - Pretty Woman    

Bohatý úspěšný podnikatel Richard Gere se setkává s krásnou prostitutkou Julií Robertsovou. Záhy mezi nimi vzniká vztah, který nejen promění jejich životní názory, ale posléze přeroste ve vzájemnou náklonnost a lásku... Americký film (1990). Dále hrají R. Bellamy, J. Alexander, L. San Giacomová a další. Režie G. Marshall (115 min) (Premiéra)

23:45 - Karamelka    

Dre a Sidney jsou již od dětství nejlepšími přáteli. Sidney ale nikdy nedovolila, aby se jejich přátelství rozvinulo v něco víc – bála se, že ztratí kamaráda. Když se ale Dre ožení a Sidney má před svatbou, zjišťují, že je mezi nimi možná něco víc... Americká romantická komedie (2002). Hrají T. Diggs, S. Lathanová, M. Def a další. Režie R. Famuyiwa (105 min)Neděle 25.12.

20:00 - Kouzelná chůva Nanny McPhee  

Vdovec Colin Firth má sedm nezvedených dětí, na které už nestačí. Zámožná tetička jim sice měsíčně vyplácí apanáž, chce však, aby se muž znovu oženil. A pak přichází do domu chůva, a vůbec ne ledajaká... Americko-francouzsko-britská rodinná komedie (2006). Dále hrají E. Thompsonová, T. Sangster, K. Macdonaldová a další. Režie K. Jones (95 min)

22:05 - Pýcha a předsudek

Pět sester Bennetových vyrůstalo celý život pod vlivem své matky a její obrovské snahy najít každé z nich vhodného manžela a zajistit jim tak pohodlnou budoucnost. Kurážná a inteligentní Keira Knightleyová se však snaží žít s trochu širšími perspektivami, v čemž má plnou podporu svého milujícího otce... Britský romantický film (2005). Dále hrají M. MacFayden, D. Sutherland, J. Denchová a další. Režie J. Wright (122 min)


Pondělí 26.12.

20:00 - Hrabě Monte Christo  

Edmond je neprávem uvězněn v ostrovní pevnosti, která se stane jeho nejhorší noční můrou na celých třináct let. Jeho víra ve spravedlnost je nahrazena myšlenkami na odplatu těm, kteří jej zradili. Po úspěšném útěku se stane tajemným hrabětem Monte Christo. Podaří se mu proniknout do kruhů francouzské aristokracie a nelítostně ničí ty, kteří jej zotročili... Americko-britsko-irský film podle slavného románu Alexandra Dumase (2002). Hrají J. Caviezel, G. Pearce, B. Harris a další. Režie K. Reynolds (126 min) (Premiéra)

22:35 - Výkupné    

Majitel velké letecké společnosti Mel Gibson, kterému unesli syna, bere spravedlnost do svých rukou. Odmítá vyjednávat s únosci, kterým nevěří, stejně tak jako policii. Stanoví vlastní pravidla, která jsou ale pěkně riskantní... Americký akční thriller (1996). Dále hrají R. Russoová, G. Sinice, D. Wahlberg a další. Režie R. Howard (117 min)

 

reklama