Prima kino - Veselí, tajemství a krutosti

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

O tomto víkendu si Prima kino pro vás připravilo pestrou směsici filmů různých žánrů. V sobotu půjde hlavně o dobrodružství. Ve 20.00 se budete moci vydat po stopách Knihy tajemství, při pátrání vás doprovodí Nicolas Cage. Následovat bude snímek Wanted napěchovaný akčním napětím.

James McAvoy, Angelina Jolie a Morgen Freeman v něm slibují skvělé herecké výkony. Nedělní večer má pak pro vás připraveny komedie. Nejdříve jednu skvělou domácí podívanou, jež je snad zbytečné představovat – Líbáš jako Bůh a po té americký snímek Nesnesitelná krutost. V něm bude George Clooney vtipně a často nečekaně řešit rozvod svého klienta s krásnou a chytrou Catherine Zeta-Jonesovou.

 

Sobota 2.6.

20:00 - Lovci pokladů: Kniha tajemství   

Nicolas Cage nalezl dlouho ztracené stránky z deníku vraha Abrahama Lincolna. Ty odhalují, že se na atentátu podíleli i jeho předci. Vydává se tedy po stopách jednoho z nejutajovanějších artefaktů, legendární Knihy tajemství, která by mohla jméno jeho rodiny očistit... Americký dobrodružný film (2007). Dále hrají H. Keitel, J. Voight, D. Krugerová a další. Režie J. Turteltaub (120 min) (Premiéra)

 

22:45 - Wanted   

James McAvoy žije vcelku nudný život. Tedy do chvíle, než se dozví, že jeho otec byl členem tajného spolku a profesionálním zabijákem nežádoucích osob. A právě on dostane za úkol s pomocí krásné Angeliny Jolie otcova vraha najít a zabít... Americko-německý akční thriller (2008). Dále hrají M. Freeman, T. Kretschmann a další. Režie T. Bekmambetov (106 min) (Premiéra)

 

Neděle 3.6.

20:00 - Líbáš jako Bůh   

Sympatická Helena patří k oblíbeným pedagogům, díky zdravému nadhledu si rozumí se studenty i kolegy. Daleko nepředvídatelnější okamžiky ji však čekají v soukromí. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem, problémy ovdovělé sestry, manželské karamboly syna i pozdní lásky babičky - to Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní život a city jaksi nezbývá čas. A přesto jednoho dne přijde to, co obvykle přichází, když už jsme na sny rezignovali... Česká romantická komedie (2009). Hrají K. Magálová, J. Bartoška, E. Holubová, O. Kaiser a další. Režie M. Poledňáková (117 min)

 

22:35 - Nesnesitelná krutost 

George Clooney je neobyčejně úspěšný rozvodový advokát. Catherine Zeta-Jonesová, se kterou se právě rozvádí jeden z jeho klientů, se pro něj stane zatím největší výzvou v bitvě plné břitce vtipných dialogů a nečekaných dějových zvratů... Americká komedie (2003). Dále hrají G. Rush, B. B. Thornton, B. Campbell a další. Režie E. a J. Coenovi (96 min)

reklama