Prima kino - Víkendové úsměvné prázdniny

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Na tento víkend pro vás Prima kino připravilo převážně jen veselé filmy, ve kterých ale nebude chybět velká dávka romantiky. V pátek se vrátíme do léta a prožijeme během Italských prázdnin téměř pohádkový milostný románek. Před půlnocí pak zazní píseň pro nevěstu.

Že nepůjde jen o hudbu, ale také o skvělou zábavu slibují Adam Sandler a Drew Barrymoreová. V sobotu navštíví New York moderní doby mladý a krásný vévoda Leopold z 19. stol. Jak se vypořádá s nástrahami dnešního světa, a to i milostnými, uvidíte v romantické komedii Kate a Leopold. Nedělní večer bude patřit velkofilmu King Kong – skvěle namíchanému koktejlu napětí, podívané a hbitých dialogů.
 
Pátek 16.12.

20:00 - Italské prázdniny    

Dobrodružství začíná, když se půvabná Hilary Duffová a její přátelé vydají na školní výlet do Itálie. Tam se dívce obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do mladého italského zpěváka a on si ji splete s bývalou přítelkyní… Americká romantická komedie (2003). Dále hrají R. Carradine, A. Borsteinová, Y. Gellman a další. Režie J. Fall (90 min)

23:20 - Píseň pro nevěstu    

Adam Sandler se živí jako zpěvák na svatbách, Drew Barrymoreová zase pracuje při banketech jako servírka. A každý z nich má před svatbou s někým jiným. Ale Adamova nevěsta se vůbec nedostavila na obřad a Drew si uvědomí, že její ženich také není ten pravý... Americká romantická komedie (1998). Dále hrají Ch. Taylorová, A. Covert, M. Glave a další. Režie F. Coraci (93 min)

Sobota 17.12.

22:35 - Kate a Leopold  

Mladý a krásný vévoda Leopold (Hugh Jackman), který je jedním z nejžádanějších ženichů své doby, se koncem 19. století dostává časovou smyčkou do New Yorku dnešních dnů. A tam jej čekají velká překvapení v podobě automobilů, telefonů, televise a především životního stylu moderní ženy Kate (Meg Ryanová). Ta nevěří, že Leopold pochází z časů minulých, přesto její cit k podivínovi se zvláštním smyslem pro humor pomalu sílí... Americká romantická komedie (2001). Dále hrají L. Schreiber, B. Mayer a další. Režie J. Mangold (114 min)

Neděle 18.12.

20:00 - King Kong  

Jack Black chce natočit film na tajemném ostrově, který lidské oko nikdy nespatřilo. Vydává se tedy s celým štábem a začínající herečkou na dobrodružnou cestu, ze které se možná nikdy nevrátí. Podle legendy totiž na ostrově žije obrovská nestvůra... Americko-německo-novozélandský velkofilm (2005). Dále hrají A. Brody, N. Wattsová, T. Kretschmann a další. Režie P. Jackson (180 min)

reklama