Prima kino - Víkendový večer? Film v Prima kině!

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino je tu s vámi stále, každý víkend. Pokud jste si zvykli na jeho bohatou nabídku, nezklame vás ani tentokrát. V pátek se podíváte, jak je náročné vybrat náhradní matku pro svého potomka v komedii Baby máma.

Po Show Jana Krause připluje Stroj na smrt, tak totiž lze nazvat ponorku, která se v 60. letech stala hrozbou pro celý svět. V sobotu vás k tanci vyzvou hrdinové romantického filmu Let´s Dance a pak se budete moci ihned přesunout na pláž. Ano! Je to ta, kterou s Vámi navštíví i slavný Leonardo DiCaprio. Neděli prosluní dva filmy, které čerpají z japonské kultury. První vás zavede do minulosti – Tenkrát na východě - a druhý - Vycházející slunce - do drsné současnosti.

Pátek 20.1.

20:00 - Baby máma    

Tina Feyová až doposud upřednostňovala kariéru před osobním životem. Biologické hodiny však neúprosně bijí na poplach, a proto se rozhodne pořídit si potomka. Jediným řešením se pro ni stává náhradní matka. Ovšem ta, která má její dítě nosit, není zrovna ta, kterou si Kate vysnila... Americká komedie (2008). Dále hrají A. Poehlerová, D. Shepard, S. Weaverová a další. Režie M. McCullers (95 min) (Premiéra)

23:10 - K-19: Stroj na smrt    

V roce 1961 se první sovětská jaderná ponorka s označením K-19 vydala na otevřené moře, ačkoliv zdaleka nebyla dokončená. Už před vypuštěním si vyžádala několik životů, teď však nechlazený reaktor hrozí katastrofou světového rozsahu... Americko-kanadsko-britsko-německý film podle skutečné události. Hrají H. Ford, L. Neeson, R. Podhora a další. Režie K. Bigelowová (132 min)


Sobota 21. 1.

20:00 - Let´s Dance    

On je drzý rebel z ulic Baltimoru. Ona je prvotřídní tanečnice z elitní umělecké školy. Jejich světy se nemohou od sebe více lišit. Když se však jejich osudy střetnou, přeskočí jiskra... Americký romantický taneční film (2006). Hrají Ch. Tatum, J. Dewanová, D. Radcliff a další. Režie A. Fletcherová (99 min)

22:10 - Pláž    

Leonardo DiCaprio letí s přáteli do Bangkoku poznat jiný svět a zažít nějaké to dobrodružství. Vydají se na údajně nádherné místo – rajskou ostrovní pláž, o které se dozví v hotelu. Skutečnost je ale trochu jiná, než předpokládali... Americko-britský film (2000). Dále hrají V. Ledoyenová, T. Swintonová, R. Carlyle a další. Režie D. Boyle (115 min)


Neděle 22. 1.

20:00 - Tenkrát na Východě  

Člen císařské stráže Chon (J. Chan) a desperát Roy (O. Wilson) se snaží osvobodit unesenou čínskou princeznu. Co se stane, když Východ se svým kung-fu narazí na Západ s rychlými kolty proklatě nízko u pasu? Americká akční westernová komedie (2000). Dále hrají L. Liu, J. Connery a další. Režie T. Dey (106 min)

22:20 - Vycházející slunce  

Během honosného večírku japonské firmy dojde k vraždě mladé ženy. Případ začnou vyšetřovat poručík Wesley Snipes a kapitán Sean Connery, který je zároveň znalcem japonské kultury... Americký kriminální thriller (1993). Dále hrají H. Keitel, C. H. Tagawa, K. Anderson a další. Režie P. Kaufman (125 min)

reklama