Prima kino - Vojáci, lupiči a jejich lásky

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Program Prima kina vás tento víkend zavede do drsného světa mužů, který dokáže s překvapující něžností narušit jeden z nejkrásnějších citů. V pátek vytáhneme na křižáckou výpravu se slavným Orlando Bloomem ve filmu Království nebeské.

Za jeho odhodláním nehledejme nic míň, než smutek a zoufalství ze smrti jeho milované ženy. Sobotní filmový večer otevře romantická komedie Jednou ano, třikrát možná, podobně, jako otevírá duši a milostnou minulost svého otce jeho desetiletá dcera ve jmenovaném snímku. Po milostných trablech půjde do tuhého, neboť Jean-Claude Van Damme bude muset v Univerzálním vojákovi zachránit svět před další jadernou katastrofou za každou cenu. Víkend zakončíme s úsměvem. George Clooney se jako nenapravitelný lupič zamiluje, a tak s ním i vy okusíte Zakázané ovoce.

Pátek 28.10.

22:15 - Království nebeské   

Mladý kovář Orlando Bloom se po sebevraždě své ženy ocitá v křižáckém vojsku a posléze i uprostřed bojů mezi zapálenými křesťany a muslimy. Ve svatém městě Jeruzalémě nakonec musí  ochránit lid od hrůz, které přešlapují za jeho hradbami...  Americko-německo-španělsko-britský historický velkofilm (2005). Dále hrají J. Irons, L. Neeson, B. Gleeson, D. Thewlis, E. Greenová a další. Režie R. Scott (139 min)                               


Sobota 29.10.

20:00 - Jednou ano, třikrát možná   

Třicátník Will je právě uprostřed rozvodového řízení, a jeho desetiletá dcera Maya se ho vyptává na život před svatbou. Otec jí vypráví o milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily, o přítelkyni April i o volnomyšlenkářské Summer. Maya si skládá dílky tátovy milostné skládačky a Will               si začíná uvědomovat, že nikdy není pozdě na druhou šanci...  Americká romantická komedie (2008). Hrají R. Reynolds, E. Banksová, R. Weiszová a další. Režie A. Brooks (107 min) (Premiéra)                                                                  

22:25 - Univerzální voják: Znovuzrození    

Jean-Claude Van Damme se připojil k americkému týmu Univerzálních vojáků, kteří pracují v přísném utajení. Jeho misí je zneškodnit výbušniny z Černobylu, jinak by mohlo dojít k další obrovské katastrofě... Americký akční film (2009). Dále hrají D. Lundgren, A. Arlovski, K. Shale a další. Režie P. Hyams (93 min) (Premiéra)                                                         


Neděle 30.10.

22:05 - Zakázané ovoce    

Čtyřicetiletý George Clooney tráví nejvíce času vylupováním bank. Občas ho ale chytnou, a tak by se měl připravit na pár let strávených ve vězení. Co když se však zamiluje? Americká kriminální komedie (1998). Dále hrají J. Lopezová, D. Farina, M. Keaton a další. Režie S. Soderbergh (118 min)                         

reklama