Prima kino - Záhadní muži v prapodivných situacích

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino o tomto víkendu obsadí tajemní muži. Prvními budou v pátek večer Anthony Hopkins, který se jako antropolog dostane do vězení a ctižádostivý psychiatr, jenž se ujme jeho případu.

V sobotu vpluje na obrazovky nezaměnitelný Johnny Depp v roli prapodivného Jacka Sparrowa a spolu s přáteli začne usilovat o navrácení své lodi Černá perla. Po prvním z filmů o Pirátech z Karibiku přijde na řadu další záhadný muž – mladý vědec měnící se v monstrum jménem Hulk. Nedělní noc pak bude patřit Jasonu Stathamovi, který se živí jako neobvyklý Kurýr a kvůli malému prohřešku bude muset všemi silami bojovat o přežití.

 

 

Pátek 5. 10.

22:55 - Instinkt   

Antropolog Anthony Hopkins byl váženým vědcem, který zkoumání života goril obětoval skoro vše. Pak ale v sebeobraně v džungli zabil dva lidi a dostal se do vězení. Zvláštního případu se ujímá ambiciózní psychiatr... Americký thriller (1999). Dále hrají C. Gooding Jr., D. Sutherland, M. Tierneyová a další. Režie J. Turteltaub (119 min)

 

 

Sobota 6. 10.

20:00 - Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly 

Jack Sparrow (Johnny Depp) je sice všemi mastmi mazaný, ale přesto přijde o svou loď jménem Černá perla. Aby ji získal zpět, musí spojit síly s Willem Turnerem (Orlando Bloom) a spolu s lodí vyrazit zachránit krásnou guvernérovu dceru Elizabeth (Keira Knightleyová). Nikdo však netuší, že prokletý poklad změnil jejich největší rivaly, lstivého kapitána Barbossu a jeho posádku, v nesmrtelná stvoření... Americký dobrodružný film (2003). Dále hrají G. Rush, J. Davenport a další. Režie G. Verbinski (138 min)

 

23:15 - Neuvěřitelný Hulk   

Mladý sympatický vědec Bruce Banner se po nepodařeném pokusu mění v nezvladatelné monstrum. Rád by se mutace zbavil a vrátil se k normálnímu životu. Musí se však utkat s obrem větším, než je on sám... Americký sci-fi thriller (2008). Hrají E. Norton, L. Tylerová, T. Roth a další. Režie L. Leterrier (108 min) (Premiéra)

 

 

Neděle 7. 10.

22:15 - Kurýr   

Frank Martin doručuje balíčky bez zbytečných otázek. Problém nastane, když poruší pravidlo a jeden z balíčků otevře... Americko-francouzský akční film (2002). Hrají J. Statham, S. Qiová, M. Shulze a další. Režie C. Yuen (89 min) (Premiéra)

reklama