Prima kino - Země prazvláštních příběhů

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

O tomto víkendu navštívíte s Prima kinem mnoho zajímavých zemí. V pátek se budete moci s Charlie Sheenem proletět až na Střední východ v pokračování parodie Žhavé výstřely. Před půlnocí stihnete navštívit ještě Ledovou planetu. Sobotní večer začne pohádkově dalším filmem Letopisy Narnie.

Navrácení svobody mírumilovným obyvatelům bájné krajiny však o něco později vystřídá Nemilosrdná spravedlnost - drsný příběh současnosti se Stevenem Seagalem v hlavní roli. Jak si jiná hvězda akčních filmů - Sylvester Stallone - povede v nevlídné Zemi policajtů můžete být pak svědky v závěru víkendu, o nedělním večeru.

Pátek 21.10.

20:00 - Žhavé výstřely 2   

Charlie Sheen žije v mužském klášteře, jeho nezpůsobilý bývalý velitel je v Bílém domě a na Středním východě je třeba vysvobodit skupinu amerických rukojmí... Americká bláznivá komedie (1993). Dále hrají V. Golinová, L. Bridges, R. Atkinson a další. Režie J. Abrahams (85 min)                                                  

23:20 - Ledová planeta   

Dolph Lundgren podniká nebezpečnou výpravu do minulosti. Musí zabránit objevení smrtelné mimozemské bakterie, jež přivedla lidstvo téměř na pokraj vymření. Kdyby ale tušil, co cestováním časem způsobí... Americko-britsko-lucembursko-italský akční film (2004). Dále hrají S. De Santisová, J. Montana, G. Daniels a další. Režie Ch. Kulikowski (89 min)                                      


Sobota 22.10.

20:00 - Letopisy Narnie: Princ Kaspian                                 

Sourozenci Peter, Zuzana, Edmund a Lucie jsou povoláni z válkou sužované Anglie, aby pomohli vrátit svobodu mírumilovným obyvatelům bájné Narnie a nastolit na trůn legitimního dědice trůnu, mladého prince Kaspiana... Americko-britský dobrodružný film (2005). Hrají G. Henleyová, S. Keynes, W. Moseley, A. Popplewellová a další. Režie A. Adamson (145 min) (Premiéra)             

23:20 - Nemilosrdná spravedlnost    

Detektiv Steven Seagal se snaží zjistit, kdo a proč chladnokrevně zavraždil jeho parťáka a zároveň přítele. Pátrání ho dovede až k dalšímu kamarádovi z dětství, nyní šéfovi podsvětí... Americký akční thriller (1991). Dále hrají W. Forsythe, J. Orbach, J. Champa a další. Režie J. Flynn (88 min)                                                                        


Neděle 23.10.

22:05 - Země policajtů   

Maloměstský šerif Sylvester Stallone se touží stát newyorským policistou. V jeho snu mu však brání sluchový handicap. Když se mezi policisty začnou dít podivné věci, šerif nejdříve vše přehlíží, okolnosti ho ale donutí jednat... Americký thriller (1997). Dále hrají R. De Niro, H. Keitel, R. Loitta a další. Režie J. Mangold (101 min)                                               

reklama