Prima kino - Zvesela do nového roku

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino navštíví první víkendový večer v roce 2012 robot VALL-I, který se zamiluje do létající robotky Evy. Robotická láska to však nebude mít jednoduché.

Ostatně následující příběh o slavné herečce a nenápadném knihkupci Notting Hill hned po animovaném snímku potvrdí, že i cesty lásky mezi lidmi nejsou bez překážek. Na vše se dá ale pohlížet s humorem, jak to dokázali tvůrci obou nedělních filmů.

 

20:00 - VALL-I 

Země je přehlcena odpadky, lidé posláni do vesmíru a roztomilý robot Vall-I mezitím tu spoušť uklízí. Bydlí v malé maringotce plné pokladů, co našel mezi odpadky a jediným společníkem je mu mazlíček šváb. Jednoho dne blízko přistane kosmická loď a vyšle malou létající robotku Evu. Vall-I se do ní na první pohled až po uši zamiluje... Americká animovaná komedie (2008). Režie A. Stanton (96 min) (Premiéra)

 

21:55 - Notting Hill 

Slavná hollywoodská herečka Anna sklízí po světě samé úspěchy. Právě přijela do Anglie propagovat svůj nový film, když potká nenápadného knihkupce Hugha Granta... Americko-britská romantická komedie (1999). Dále hrají J. Robertsová, R. Ifans, J. Dreyfus a další. Režie R. Michell (119 min)

reklama