Prima neděle bude plná filmů od Disney

Vzhůru do oblak 2: © Disney/Pixar. All rights reserved Foto: Vzhůru do oblak 2: © Disney/Pixar. All rights reservedFoto: www.iprima.cz

Druhá prosincová neděle (9. 12.) bude na Prima family patřit všem, kdo mají rádi kvalitně zpracovaná filmová dobrodružství. Od rána do večera se totiž diváci ještě před vánoční pohádkovou nadílkou mohou těšit pečlivě vybranými snímky společností Disney, Disney/Pixar and Disney Channel.

Filmová díla společnosti Disney těší malé i velké už od první poloviny minulého století. Záběr témat, která se k divákům od tvůrců myšáka Mickeyho každou chvíli dostávají, se od vstupu Walta Disneye do světa pohyblivých obrázků neuvěřitelně rozrostl. Z bohaté nabídky vybrala Prima family pro své diváky zejména rodinné snímky a filmy, které jsou blízké dětem.

 

Do nedělního rána vás přivítá rodinná komedie Kouzelníci z Waverly (The Disney Channel Original Movie Wizards of the Waverly Place: The Movie).

 

Po příhodách kouzelníků jistě potěší celou rodinu také animované dobrodružství závoďáka Bleska ve slavném hitu Auta (Cars).

 

V poledne se na obrazovkách objeví Santa Claus, a to hned ve dvou snímcích. Nejdříve v rodinné komedii Santa Claus (The Santa Clause) uvidíte, zda je vůbec možné pohádkového Santu zastoupit, a hned potom bude novodobý filmový Santa řešit problém, jak si poradit se zlobivým synkem (Santa Claus 2 / The Santa Clause 2).

 

Dobrodružství plné sněhu a zápasu o neobvyklé dědictví v podobě skvělých čtyřnohých přátel člověka zachycuje odpolední snímek Sněžní psi (Snow Dogs).

 

Nabídka z filmové pokladnice společností se jménem Disney v názvu vyvrcholí na Prima family večer, kdy jistě všechny potěší slavný animovaný film Vzhůru do oblak, který vedle dalších ocenění získal i slavnou sošku Oscara (The Academy Award®-winning Disney/Pixar animated motion picture Up).

 

07:25 - Kouzelníci z Waverly    
09:55 - Auta  
12:20 - Santa Claus    
14:30 - Santa Claus 2    
16:45 - Sněžní psi    
20:00 - Vzhůru do oblak

 

07:25 - Kouzelníci z Waverly    
Rodina Russových bydlí v New Yorku, kde vlastní restauraci a žije navenek obyčejný a spořádaný život. Skrývají ovšem jedno velké tajemství – je to rodina kouzelníků. Otec, sám bývalý kouzelník, učí své děti čarodějnickému řemeslu. Alex, Justin a Max jsou ale v pubertě, a tak není divu, že se jim občas nějaká ta kouzla úplně nepovedou... Americká rodinná komedie (2009). Hrají S. Gomézová, D. Henrie, J. T. Austin, J. Stoneová a další. Režie L. L. Spiro

 
09:55 - Auta  
Sebevědomý závoďák Blesk chce za každou cenu vyhrát Závod o zlatý píst. Cestou na pohár se ale ztratí a omylem se dostane až do zapadlého městečka. Najde tam skutečné přátele a uvědomí si, že vítězství není vždycky to nejdůležitější? Americká animovaná rodinná komedie (2006)
 

12:20 - Santa Claus    
Pohádkový Santa měl nehodu. Zůstanou děti letos bez dárků, nebo se Tim Allen oblékne do červeného obleku a splní všechny vánoční povinnosti? Americká rodinná komedie (1994). Dále hrají W. Crewsonová, J. Reinhold, E. Lloyd a další. Režie J. Pasquin (95 min)
 

14:30 - Santa Claus 2    
Tim Allen je Santa Clausem už více než sedm let. Právě připravuje další radostné Vánoce, když se dozvídá, že se jeho syn Charlie ocitl na seznamu zlobivých dětí. Rozhodne se vzdát pohádkové kariéry a vrátit se do normálního života. Podaří se mu za sebe najít vhodnou náhradu? Pokračování americké rodinné komedie (2002). Dále hrají E. Mitchellová, D. Krumholtz, J. Reinhold a další. Režie M. Lembeck (102 min) (Premiéra)
 

16:45 - Sněžní psi    
Cuba Gooding Jr., zubař z Miami, se vydá na Aljašku, aby převzal své dědictví. Jenže když tam dorazí, nestačí se divit. Nezdědil totiž peníze, ale smečku tažných psů... Americká komedie (2002). Dále hrají M. Nicholsová, J. Coburn, Sisqó a další. Režie B. Levant (96 min)

 

20:00 - Vzhůru do oblak    
Carl Fredricksen celý život prodával balonky. Poté, co přijde o svou milovanou Ellie, si konečně splní svůj největší životní sen. Přiváže si na domek spoustu balonků a odlétá s ním do dalekých krajů. K nečekaným dobrodružstvím však musí přibrat i osmiletého zvídavého Russella... Americká animovaná komedie (2009) (93 min) (Premiéra)

reklama