Prima oblékla vánoční kabát. Jaký má střih?

Teplo domova Foto: Teplo domovaFoto: All

Nalaďte se na vánoce. Ve znělkách televize Prima ožívají tradice a s nimi přichází ta správná slavností a radostná atmosféra vánočního času. Podívejte se na naše znělky.

Na vánoce jsme napekli spoustu televizních dobrot. Jako rodinná televize myslíme opravdu na všechny, tak aby si u nás vybrali velcí i malí, muži i ženy.

Stejně jako pomalu zdobíme své domovy, i Prima se před vánoci přizdobila a tak na svých obrazovkách můžete již sledovat vánoční znělky.

Veškerou grafika vznikla přímo na Primě, vytvořil ji kreativní tým self-promotion.

Vizuál hlavního kanálu Prima vychází z nejznámějších českých tradic: betlémů a českého řezbářství. Jeho zvláštností je však jednoduché a čisté zpracování moderními technologiemi.

Nutno dodat, že bez talentu progresivních grafiků by ani technologie nebyly nic platné, zde se však harmonicky protkává vše: tradiční české řemeslo, vánoční mýtus a moderní grafický přístup. Figury z betlémů mají čisté linie jakoby vedené pečlivým řezbářským dlátem.

Unikátní je fakt, že žádná z figurek primáckého betléma nemá svou reálnou předlohu. Všechny byly „vytesány“ představivostí a zručností grafiků self promotion Primy. Tím se stává vánoční obal Primy sezonní televizní specialitou, která dokazuje, že tradiční myšlenka jde s moderními technologiemi velmi dobře dohromady.

Tady se podívejte na naše znělky:

 

 

 

 

 

Jak vypadají vánoce na Prima COOLu, se podívejte ZDE:

Článek

Vánoční invaze UFOnů 2013 Foto: Prima COOL

Pozor! Nastává VÁNOČNÍ INVAZE!!

Protože Vánoce jsou časem sbližování všeho druhu, rozhodli jsme se sblížit vás i s druhem třetím. Vysílání po dobu Vánoc napadnou mimozemšťani, kteří touží po prožití ...

 

A jak se peklo na Prima love? Koukněte ZDE:

Článek

Vánoce na Prima love

Na Prima love vtrhly Vánoce a nové vánoční znělky

Vánoce – spojují nás… Tento slogan nejlépe charakterizuje letošní pojetí Vánoc na Prima love.

 

reklama