Prima připlouvá k novému seriálu Přístav

Přístav promo - Obrázek 1 Foto: Přístav promo - Obrázek 1Foto: archiv Prima

Když se řekne přístav, každého napadne synonymum: klid. Ale i v přístavu se mohou zvednout pořádné vlny a rozpoutat celý řetězec nečekaných událostí. V seriálu Přístav takové vlny zvedne jediný hausbót, který připluje ze svého pražského kotviště s hlavním hrdinou Markem Skálou (Martin Dejdar) na palubě.

Marek je bývalý prvoligový hokejista a čerstvě bývalý tělocvikář, který se rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet. Změní tedy kotviště i profesi a spolu s kamarádem z mládí, Romanem Marešem (Filip Blažek), znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka.

Marek Skála (Martin Dejdar) a Romeo Mareš (Filip Blažek) Foto: Marek Skála (Martin Dejdar) a Romeo Mareš (Filip Blažek)Foto: archiv Prima

 

Marek Skála poznává nový svět a jeho obyvatele

Spolu s hospodou ožívají i lidé, kteří doteď žili svými vlastními problémy za zdmi svých chat. Pavlína a Pepa Krupičkovi (Jitka Schneiderová a Martin Zounar), kteří působí jako reklama na šťastné manželství, ale jeho základy se nakonec ukáží jako řádně podemleté.

Pepa Krupička (Martin Zounar) Foto: Pepa Krupička (Martin Zounar)Foto: archiv Prima

Svobodná matka Ivana Braunová (Kristýna Kociánová), která proplouvá komplikovaným vztahem s otcem své dcery Mírou Šimáčkem (Václav Jiráček) a nikdy nekončícími problémy své matky Lily (Olga Želenská), bývalé operní hvězdy.

Ivana Braunová (Kristýna Kociánová) a Lily (Olga Želenská) Foto: Ivana Braunová (Kristýna Kociánová) a Lily (Olga Želenská)Foto: archiv Prima

Místní šmírák, bonzák a samozvaný ochránce veřejného pořádku Radim Pátek (Petr Čtvrtníček) a jeho milenka Milenka Hrdá (Kateřina Kaira Herčíková), zaručeně peroxidová blondýna, která oslňuje okolí flitry, bižuterií a nepopiratelně originálními myšlenkami.

Radim Pátek (Petr Čtvrtníček) Foto: Radim Pátek (Petr Čtvrtníček)Foto: archiv Prima

Tajemný muž Zátoky, Herbert Ouško (Norbert Lichý). Možná rybář, možná tajný agent a možná jen chlap ve středních letech, který chce mít svůj klid.

Všichni své příběhy žijí naplno, vlnu za vlnou, jak přicházejí, ale vždycky s vtipem a s humorem. Řešit svoje problémy a neodkládat je na někdy se tak učí i Marek Skála, který si v Zátoce postupně ujasňuje svůj vztah s manželkou, soudkyní Terezou (Vanda Hybnerová) a dcerou Johanou (Sandra Černodrinská). Potká ho nečekaně i nový vztah, který slibuje znovu přinést všechno to, co, jak se zdálo, už dávno vzala voda.

Hospoda Přístav se stává průsečíkem všech těchto rozdílných životů a místem, kde všichni rádi zakotví.

reklama