Prima vyvinula zábavnou aplikaci Prima Kvízy. Je nejstahovanější v AppStore

Aplikace_Prima Kvizy_nahled Foto: Aplikace_Prima Kvizy_nahledFoto: archiv FTV Prima

Skupina Prima nadělila všem svým příznivcům předčasný vánoční dárek – aplikaci Prima Kvízy, která je určena pro mobilní telefony a tablety. Princip aplikace je jednoduchý, lidé si mohou poměřit své znalosti se svými přáteli nebo se známými osobnostmi televize Prima na více než 50 000 otázkách.

Prima Kvízy byly vyvinuty ve spolupráci se společností Geewa a.s. Ke stažení jsou v AppStore i na Google Play zcela zdarma.

„Velmi mě těší, že týden po uvedení aplikace Prima Kvízy na trh patří mezi TOP stahované aplikace. Naplnil se tak náš záměr nabídnout divákům zábavu s jejich oblíbenými tvářemi mimo televizní obrazovky,“ říká Daniel Grunt, šéf nových médií skupiny Prima, a dodává: „Aplikace Prima Kvízy je v AppStore momentálně nejstahovanější aplikací pro ČR.“

Nahled AppStore_2015 11 24 Foto: Nahled AppStore_2015 11 24Foto: archiv FTV Prima

Porovnat vědomosti mohou uživatelé aplikace třeba s herci Jakubem Prachařem a Martinem Dejdarem, moderátorem Liborem Boučkem, šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem nebo moderátorkami Gabrielou Kratochvílovou a Monikou Leovou. Televize Prima připravila zatím tři všeobecné vědomostní okruhy – Česko, Osobnosti a poslední novinkou je téma Pivo jako víno, jejíž tváří je Václav Postránecký a jež vychází z oblíbeného primáckého seriálu Vinaři.

Součástí aplikace jsou i čtyři minihry. V klasickém kvízu mohou diváci volit správnou odpověď ze čtyř variant. V další mohou stejně jako v křížovce luštit a doplňovat písmena do tajenky. Třetí možností je seřazovačka, kde se řadí položky podle určitého hlediska. Poslední variantou je stopka, kde se pohotově určuje správný obrázek k dané osobnosti.

Při příležitosti uvedení posledního tématu Pivo jako víno uspořádala televize Prima pro všechny své příznivce soutěž. Každý den hráč s nejlepším skóre v tématu Pivo jako víno vyhrává karton vína, nebo 20l sud piva. Pro účast v soutěži postačí registrace v aplikaci přes facebookový profil. Soutěž poběží do 13. prosince 2015 a je propagována kampaní na obrazovkách a na webech FTV Prima.

Více informací o celé aplikaci i soutěži na www.primakvizy.cz

Pro ty z vás, kteří máte IOS, stahujte aplikaci ZDE:

Pro Android stahujte ZDE:

reklama