Prima zpřístupnila aplikaci PrimaPLAY pro Windows Phone a Windows 8

Ukázka aplikace Prima Play Foto: Ukázka aplikace Prima PlayFoto: FTV Prima

Tato aplikace vám umožní sledovat videa z PrimaPLAY na dotykových zařízeních. Získáte tedy přístup k veškerému legálně dostupnému videoobsahu kanálů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.

Kromě seriálových novinek z produkce FTV Prima vám aplikace nabídne také zajímavé zahraniční tituly, dokumenty a aktuální domácí publicistiku!

„Internetová služba PrimaPLAY prošla v roce 2013 rozsáhlými úpravami, které se projevily na vzhledu a fungování celé služby. Aplikace PrimaPLAY pro Windows Phone a Windows 8 je první, která reflektuje všechny nové vlastnosti a prvky videoarchivu FTV Prima. Došlo k zásadnímu zjednodušení celé služby, přičemž hlavní cíl je kladen na přehlednost a jednoduchost přehrávání a hledání videí. Uživatel si může vybrat video ze sekce „doporučujeme“, kterou každý den aktualizují naši redaktoři. Může také vyhledat svůj oblíbený pořad dle abecedy, žánru či kanálu, kde byl vysílán. Pořady také nabízejí kromě celých epizod i mnoho bonusového materiálu, který připravuje speciálně pro internet redakční tým,“ řekl vedoucí produktového oddělení Prima online Lukáš Marek.

Díky skvělému využití moderních designových prvků jsou aplikace FTV Prima pro Windows Phone a Windows 8 perfektně uzpůsobené pro dotyková zařízení. Aplikace využívají například funkcionalitu živých dlaždic, možnost připínání pořadů, sdílení přes sociální sítě či zobrazení na uzamčené obrazovce. I díky společnosti Mistylab, která zvládla vývoj nejen aplikací, ale i části aplikační infrastruktury běžící na Windows Azure, bylo možné aplikace zprovoznit ve velmi krátkém čase. Díky Windows Azure bylo možné velmi rychle reagovat na aktuální potřeby bez nutnosti zásahu do stávající infrastruktury,“ uvedl Filip Řehořík, manažer vývoje za společnost Microsoft.

 

reklama