Prima jede... do Olomouce. A bude to jízda ve znamení krásy. Proč?

Prima jede... Hradec Králové - Obrázek 22 Foto: Prima jede... Hradec Králové - Obrázek 22Foto: Diváci TV Prima - Děkujeme!

Unikátní mobilní studio TV Prima zakotví o tomto víkendu na Horním náměstí v Olomouci. A nepřiveze jen živé vysílání přímo z mobilního studia, ale i bohatý doprovodný program pro celou rodinu či hvězdné tváře.

Moderátor Tomáš Hauptvogel si nejvíc oblíbil atrakce, konkrétně střelnici, u které zápasil tak dlouho, dokud neulovil suvenýr pro kolegyni Terezii Kašparovskou. Zkusil zkrátka jednu z atrakcí, které jsou tu pro všechny návštěvníky. 
Akce Prima jede za vámi nabízí každý víkend unikátní pohled do zákulisí Zpráv FTV Prima a zároveň přiváží bohatý doprovodný program, který vrcholí vždy v 18.55, kdy začíná vysílání Zpráv přímo z mobilního studia. 
"Bylo to skvělé, naši diváci byli opět úžasní. Jsem ráda, že mezi ně pravidelně vyjíždíme, je to velký zážitek a cenná zkušenost," říká Terezie Kašparovská, která po boku Tomáše Hauptvogela vysílala z mobilního studia už podruhé - premiéru totiž měli v Mikulově, kde celá zpravodajská roadshow TV Prima odstartovala. 
To moderátor VIP zpráv Miroslav Šimůnek si mobilní studio "osahal" poprvé. "Byla to má premiéra, neobešla se bez nervozity. Ovšem hradečtí diváci byli natolik úžasní, že si to hodně užívám," uvedl Šimůnek. 
Program akce Prima jede za vámi startuje v sobotu i v neděli v 15 hodin. V sobotu se divákům představili Josef Klíma i protagonisté Dětí ráje. Na skok se na Velkém náměstí objevil i Richard Genzer, který přišel pozvat diváky Primy na novou show TGM: Talkshow Geni a Míši, která startuje už v neděli v 21.30 po novém seriálu Vinaři. 

Akce Prima jede… za vámi startuje po oba víkendové dny v 15 hodin. Součástí programu jsou i autogramiády.

Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel.

Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptfogel mobilní studio

 

 

"Těším se do Olomouce o to víc, že je to moje univerzitní město, ráda se tam vracím. Diváci jsou na náměstích skvělí, je tam úžasná atmosféra, která z každého natáčení dělá silný zážitek," pochvaluje si roadshow Terezie Kašparovská.

 

Z hvězd spojených s FTV Prima do Olomouce v sobotu zavítá trojice krásek z České Miss Gabriela Franková (Česká Miss 2014), Tereza Skoumalová (Česká Miss World 2014) a Nikola Buranská (Česká Miss Earth 2014).

GABRIELA FRANKOVÁTEREZA SKOUMALOVÁNIKOLA BURANSKA

V neděli potěší všechny hráče videoher jejich idol z pořadu RE-play Alžběta Trojanová. A nebudou chybět ani místní hvězdy – fotbalisté klubu SK SIGMA Olomouc. O hudební vystoupení se postarají protagonisté muzikálu Děti ráje, skupina Maxim Turbulenc, skupina Queenie a muzikálové hity zapějí František Pytloun, Bořek Slezáček a Genny Ciatti.

 

Akce Prima jede… za vámi se na Horním náměstí koná pod záštitou statutárního města Olomouc.

Prima jede - plakát Olomouc Foto: FTV Prima


 

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na vaše fotky

Článek

Selfie Ngo Thien Long s Gabi Kratochvílovou Foto: Ngo Thien Long

FOTOGALERIE: Jak vám to slušelo v Karlových Varech s tvářemi Primy?

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byly o uplynulém víkendu Karlovy Vary. Děkujeme všem, kteří na prostranství před poštou přišli! Podívejte se na...

Článek

Prima jede... Ostrava - Obrázek 9 Foto: Aleš Viktorin

FOTOGALERIE: Víkend s vámi v Ostravě byl super! Najdete se na vašich fotkách?

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byla o uplynulém víkendu Ostrava. Děkujeme všem, kteří na Masarykovo náměstí přišli! Podívejte se na fotografie, které...

Článek

Tváře TV Prima s naší mladou divačkou  Foto: Míša z Hradce Králové

FOTOGALERIE vašich fotek z Hradce Králové! Jak vám to s námi sluší?

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byl o uplynulém víkendu Hradec Králové. Děkujeme všem, kteří na Velké náměstí přišli! Podívejte se na fotografie, které...


Článek

Dominika si sobotu s Primou krásně užila! Foto: Diváci TV Prima - Děkujeme!

FOTOGALERIE: Podívejte se na vaše fotky z Brna! Najdete se?

Třetí zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" bylo o uplynulém víkendu město Brno. Děkujeme všem, kteří na náměstí Svobody přišli! Podívejte se na fotografie, které...

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Článek

Vítězná fotografie od Jiřího Práchenského. Gratulujeme!  Foto: děkujeme!

FOTOGALERIE: Podívejte se na vaše fotky z Pardubic! Která vyhrála?

Druhou zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" bylo o uplynulém víkendu město Pardubice. I odtud jste mohli posílat své fotografie a vyhrát. Autor právě této fotky od...

Článek

Původní rekord v připíjení byl 303 pohárků. Ale ten se už za chvíli podařilo překonat. Nakonec si v Mikulově na náměstí najednou připilo 480 lidí! Foto: archiv

Prima jede v Mikulově! Byl pokořen i rekord v připíjení!

V rámci akce Prima jede se televize se svým unikátním mobilním zpravodajským studiem každý víkend vydá za svými diváky. Zpravodajská roadshow začala již dnes v Mikulově....

Článek

reklama