Připoutejte se, prosím, PrimaPLAY právě startuje!

Prima Play logo leskPrima Play logo lesk

Skupina Prima Group přináší nový virtuální prostor www.PrimaPLAY.cz, který bude televizním divákům nabízet vlastní i akviziční tvorbu. Spouští totiž dnes svůj čtvrtý kanál PrimaPLAY.

Základním sdělením pro televizní diváky je fakt, že pokud by jim některý oblíbený pořad z programové nabídky televizních kanálů Prima Group (tj. Prima family, Prima COOL, Prima love) unikl, najdou ho na čtvrtém kanálu – PrimaPLAY.

 

Obsah PrimaPLAY je výhradně zdarma a bez registrace. Pořady, které byly dostupné ve videoarchivu na www.iprima.cz, diváci nově naleznou na PrimaPLAY. Nový obsah bude přibývat postupně, vždy týž večer po odvysílání pořadu.

 

Výchozí řazení pořadů je dle času, takže nejnovější pořad divák snadno najde. Další členění je podle jednotlivých kanálů, dále dle žánrů či jednotlivých pořadů. Novinkou jsou doporučovaná videa, kde divákovi nabídneme podobné pořady, které by ho mohly zajímat. Samozřejmostí je řazení dle oblíbenosti.

Videa jsou na PrimaPLAY ve dvou kvalitách – 0,5 Mb/s a 1 Mb/s.

 

PrimaPLAY má řadu dalších zajímavých funkcionalit. Uživatelé Facebooku mají možnost dát „Like“ jejich oblíbenému pořadu a zároveň mají možnost dát vědět přátelům, přímo na stránkách PrimaPLAY,  co sledují (Ostatní právě sledují).

 

PrimaPLAY naleznete zde.

Silnice smrti
14:55 15:55
40%
Bořiči mýtů
15:10 16:15
14%
DNES V TVStav ohrožení
20.15
DNES V TVStav ohrožení
21.15
Komisař Rex I
14:25 15:25
87%
DNES V TVMísto činu: Lastrumský případ
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.25
DNES V TVLáska je láska IV
22.55

reklama