Smrt si přišla pro muže z Honolulu? Pátrat po příčině budou Hawai 5-0

Herce Terryho O´Quinna znáte nejen ze seriálu Hawai 5-0, ale i Ztraceni. Foto: Herce Terryho O´Quinna znáte nejen ze seriálu Hawai 5-0, ale i Ztraceni.Foto: All

V bazénu luxusního domu je nalezena mrtvola honolulského podnikatele. Vypadá to jako vloupání, při kterém muž přistihl lupiče při činu. Nic ale není, jak se zdá... Na případ se vrhnou policajti z Hawai 5-0 ve středu od 22.50 na Prima family.

I když by se případ dal uzavřít jako loupežná vražda, něco tady nehraje. Mrtvý byl nejprve připoután k židli, takže proč by se na něj mělo ještě střílet? Tým 5-0 se domnívá, že důvody vraždy byly osobní.

 

Chin zjistí, že došlo k dalším vloupáním podobného rázu. Ozbrojení zloději se dostali do domů a čekali, až přijdou majitelé, aby od nich násilím zjistili, kde mají cennosti. Týmu policistů se podaří čtveřici zlodějů vypátrat a polapit.

 

Ti se však tváří, že s vraždou nemají nic společného. Kdo je tedy vrahem a proč musel podnikatel zemřít? Vydejte se po stopách zločinu ve středu ve 22.50 na Prima family se seriálem Hawai 5-0.

reklama