Reportéři na vaší straně: bio potraviny a neoprávněná exekuce

Reportéři na vaší straně s logem Foto: Reportéři na vaší straně s logemFoto: www.iprima.cz

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

Bio potraviny

V poslední době se stále více mluví o bioproduktech, lidé více přemýšlí, jaké potraviny si kupovat. A co je vlastně bioprodukt? A za co si připlácíme?

 

Problém s realitkou
Jsou realitní kanceláře s tradicí, známým jménem a kvalitními internetovými stránkami opravdovou zárukou, že prodej vašeho domu proběhne bez problémů? Co vše se při prodeji může stát? A můžeme problémům předejít?

 

Dětská mozková obrna
Dětská mozková obrna - nemoc, která ovlivní život celé rodiny. Mají nemocní s dětskou mozkovou obrnou šanci na lepší život?

 

Záloha na okna
Varování před neseriózními firmami není nikdy dost. Našli jsme další firmu, která slíbí službu, vybere zálohu, ale nic vám nedodá. Jak se bránit?

 

Poplatky Cetelem
Nesmyslné poplatky, platíte třeba i za vrácení peněz od společnosti, které jste  s povinnou splátkou poslali peníze navíc.  A co když po vás k tomu chce firma onen poplatek hned dvakrát, protože prý složenku musela poslat opakovaně. Máte si to nechat líbit? Kdo by vám měl peníze vrátit?  

 

Neoprávněná exekuce
Co když vám exekutor neoprávněně zabaví majetek? Musíte si jeho dopravu zpět domů platit sami? A změní se to od prvního ledna, kdy se chystají nové úpravy právě pro provádění exekucí?

V sobotu 3. listopadu od 18.00 hod. na Prima family.

 

Více o pořadu se dozvíte také ZDE


reklama