Reportéři na vaší straně: Bude se konopí prodávat v lékárnách?

Reportéři na vaší straně s logem Foto: Reportéři na vaší straně s logemFoto: www.iprima.cz

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

Konopí v lékárnách
Zanedlouho by mohl být schválen zákon, který dovolí prodávat marihuanu v lékárnách pro některé vážně nemocné. Ví se už ale, jestli pro ně bude marihuana finančně dostupná, kolik bude nemocné stát a jestli jim pojišťovna přispěje?

 

Sousedský spor
Stal se některý soused vaší noční můrou? Máte vytopený byt, špínu na chodbách? Je město jako vlastník povinné situaci řešit, nebo sousedské spory nejsou jeho problém? A jak celou věc tedy řešit?

Padesátka na Strakonické

Část Strakonické zpomalila na padesát, a to kvůli omezení hluku – je to v těchto místech ale opravdu nutný a promyšlený tah?

Dluhy

Co když někomu půjčíte na dobré slovo, smlouvu nemáte a on vám teď peníze nechce vrátit? Máte u soudu nějakou šanci? A co když sice smlouvu na dluh máte, ale dlužník pro změnu zmizí v zahraničí?

 

Zavřená autoškola
Koupili jste si také kurz autoškoly, ale nestihli jste ho absolvovat, protože majitele vzali do vazby kvůli podezření ve velké kauze prodeje řidičáků? A co když teď navíc autoškola znovu otevře, protože majitele z vazby pustili, ale vy jí už nevěříte a navíc jste si už koupili kurz jinde? Co v takové situaci máte dělat a jak se k tomu staví majitel autoškoly?
 
Sůl na silnicích
Praha se od letošního roku vrátila k používání posypové soli v zimních měsících. Proč to některým lidem vadí tolik, že sepsali petici?
 
V sobotu 27. října od 18.00 hod. na Prima family.

 

Více o pořadu se dozvíte také ZDE


reklama