Reportéři na vaší straně – jak jinak než o povodních

Reportéři na vaší straně - Monika Zajícová Foto: Reportéři na vaší straně - Monika ZajícováFoto: All

V sobotu v šest večer vás na Prima family čekají Reportéři na vaší straně speciál s tématy, která jinde nenajdete. A co pro vás připravujeme tentokrát?

Proč nás trápí velká voda? – Stačí pár dní deště a Čechy spláchne velká voda. Co nás čeká v nejbližších letech? Budeme žít neustále ve strachu z vody?

Přehrady nás neochrání! – Přišla varování a Povodí Vltavy nijak nereagovalo. K čemu máme přehrady, když nás neochrání před povodní? Náměstek ředitele nám to nedokázal vysvětlit!

Extrémně nebezpečné sporty – Vyrážíme na divokou vodu, do míst, odkud se málokdo vrátí. Risk v povodňových vlnách a zásahy v extrémních situacích hodně zblízka.

24 hodin – Emotivní okamžiky při práci záchranářů, kteří museli osvobozovat z dobrovolného zajetí ty, kteří se rozhodli neopustit zaplavené domy.

Životy těch druhých – Životní osudy lidí, které se na okamžik protnou a jeden ve druhém nechají hluboké stopy. Záchranář a oběť povodní. Dramatické příběhy, které občas neskončí šťastně.

Minuty zkázy – Rozhodující a nejdramatičtější okamžiky z povodní bez komentáře.

Povodňové průšvihy – Absurdity ze zaplavených ulic aneb Co se nepodařilo krizovému štábu? A co se mu vůbec podařilo?

V sobotních Reportérech speciál se toho samozřejmě dozvíte mnohem víc. V šest večer na Prima family. Těší se na vás moderátorka Monika Zajícová.

reklama