Reportéři na vaší straně: Jak vymáhat peníze za odtah auta?

Reportéři na vaší straně s logem Foto: Reportéři na vaší straně s logemFoto: www.iprima.cz

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

Odkoupení pohledávky

Půjčili jste peníze, zadlužili se – a už jste podnikli všechny možné kroky, aby se vám peníze vrátily, jenže marně? Přemýšlíte nad tím, že svou pohledávku prodáte? Tak se dobře dívejte, na co si při takovém kroku dávat pozor.

 

Hypotéka

Stavíte dům a berete si společně s partnerem hypotéku? Jste zamilovaní a říkáte, že papír na vypořádání věcí v případě rozchodu rozhodně nepotřebujete? Omyl, on se totiž rozejít může každý. Co vás pak může čekat, uvidíte právě teď.

 

Bezreklamky

Pronajmout auto, plot nebo třeba střechu – už vám také přišla taková nabídka? Takové podnikání má ale několik háčků. Přijetí do jakési databáze stojí nemalé peníze. To přitom řada lidí vůbec neví, nebo to zjistí příliš pozdě. A místo zisku platí a platí.

 

Zedník

Co když nedostanete zaplaceno za práci, kterou jste udělal, ale písemnou smlouvu na ni nemáte? Platí i ústní dohoda? Co vám může pomoci?

 

Odtah auta

Odtáhli vám auto za špatné parkování, ale přestupek vám nakonec nebyl prokázán, jenže vy už jste zaplatili za odtah? Máte nárok na vrácení peněz? A kdo by vám je vlastně měl vracet?

 

Zlomená noha

Co se stane, když uklouznete na namrzlém chodníku a způsobíte si zranění? Máte nárok na odškodnění od toho, kdo se má o úpravu chodníků starat? A co všechno naopak hraje proti vám?

 

V sobotu 17. listopadu od 18.00 hod. na Prima family.

reklama