Reportéři na vaší straně prověří falešné exekutory

Reportéři na vaší straně s logem Foto: Reportéři na vaší straně s logemFoto: www.iprima.cz

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

Památková zóna na vesnici

Je památková ochrana pro malou vesnici Studená na Plzeňsku dar, nebo prokletí? Mnozí obyvatelé jsou dnes přesvědčeni o tom druhém a kvůli přísným podmínkám památkářů se jim už ani nechce do oprav domů. Dá se zóny zbavit?

 

Falešný exekutor  

Jak poznáte falešného exekutora a co dělat proti firmě, která ho na vás poslala? Jak to vypadá, když vám nákup speciálního křesla místo příjemné masážní procedury přinese spíš ledovou sprchu zklamání?

 

Vítězství nad blankosměnkou

Jak nebezpečné může být podepsat při půjčce blankosměnku? A jak se pak dá zpochybnit u soudu? Tisíce lidí v Česku na tuto neznalost tvrdě doplácejí. Společnost  Finpomoc jejich směnky prodala americké firmě, která chce už jednou splacené peníze znovu.

Uniqua a kradené auto

Pojištění auta proti krádeži bylo k ničemu. Zloděj, který vůz ukradl, totiž nepostupoval podle představ pojišťovny. Jak se domoci náhrady? A co třeba pojistka proti pojišťovně?

 

Vodafone a zneužité rodné číslo

Co dělat, když vás firma, jako je Vodafone, nechá zapsat do registru dlužníků? Jak se můžete bránit, když se mobilní operátor nechá obelstít podvodníkem a vy za to máte platit? Zneužití vašich osobních údajů je u některých společností snadné.

 

V sobotu 9. února od 18.00 hod. na Prima family.

reklama