Reportéři na vaší straně prověří i následky amnestie!

Reportéři na vaší straně s logem Foto: Reportéři na vaší straně s logemFoto: www.iprima.cz

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

Amnestie

Co čeká matku samoživitelku, kterou prezidentská amnestie postavila znovu na startovní čáru v boji o alimenty? Její exmanžel měl kvůli tomu nastoupit do vězení a začít výživné splácet. Je ale na svobodě a dál neplatí.     

 

Obecní cesta na soukromém pozemku

Jak se můžete bránit, když vám obec bez vašeho souhlasu začne na pozemku budovat veřejnou cestu? Na jaké odškodnění máte nárok? A kdy vám může být pozemek vyvlastněn?

 

CK Stopa

Co všechno je dobré si zjistit o cestovní agentuře, abyste místo své zaplacené dovolené neseděli nakonec doma? A pomůže vám policie, když se nespolehlivá cestovka nemá ani k vrácení peněz?  

 

Odebraný ZTP

Jaké šance má postižený, když propadne sítem nových pravidel  pro přidělování průkazu ZTP  a přijde tím o pomoc, kterou potřebuje?  S Bechtěrevovou chorobou se bojovat nedá. S nesmyslným posudkem ano.   

 

Družstevní byty

Ušetříte si na koupi družstevního bytu, zaplatíte za něj, a přesto vám hrozí vystěhování. Víte, jak mocná je členská schůze družstva a jak se můžete proti jejím závěrům bránit?

 

V sobotu 26. ledna od 18.00 hod. na Prima family.

reklama