Reportéři na vaší straně prověří kvalitu potravin

Reportéři na vaší straně s logem Foto: Reportéři na vaší straně s logemFoto: www.iprima.cz

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

 

Kvalita potravin
Jsme opravdu popelnicí Evropy? Víme, co jíme? Je opravdu na západ od nás kvalita potravin lepší? Podívejte se, co výrobci můžou a co naopak můžete pro zlepšení kvality potravin udělat vy.  

 
Cestovní kancelář
Jedete na dovolenou a koupili jste si zájezd? Myslíte si, že jste se dostatečně chránili tím, že jste si dovolenou koupili u pojištěné kanceláře, a peníze tak v případě jejího krachu dostanete zpět? Není to tak snadné. Poradíme vám, na co vše musíte myslet, abyste měli šanci o své peníze nepřijít.

Osobní bankrot

Máte dluhy a už nevíte jak dál? Máte pocit, že z vaší situace není cesty ven a vy přijdete úplně o vše? Třeba cesta existuje – možná právě vám totiž může pomoci osobní bankrot neboli oddlužení...

ZTP
Průkazy ZTP mají ulehčit život postiženým. Ministerstvo práce a sociálních věcí ale změnilo podmínky pro jejich přiznání a začalo posuzovat postižené podle nového modelu. A o karty kvůli tomu přicházejí i lidé, u kterých se zdá jasné na první pohled, že si je zaslouží. Lze se proti odebrání ZTP bránit?

Byty – chalupy

Bydlíte v obecním bytě? A víte, že neplacení nájmu nemusí být zdaleka jediný důvod pro to, aby vás město chtělo z bytu vystěhovat? Do problémů se můžete dostat třeba i kvůli tomu, že vlastníte nemovitost, byť by se jednalo jen o chalupu...  A co v takové chvíli můžete udělat?
 

V sobotu 6. října od 18.00 hod. na Prima family.

 

 

Více o pořadu se dozvíte také ZDE


reklama