Reportéři na vaší straně prověří nedoplatky za plyn

Reportéři na vaší straně s logem Foto: Reportéři na vaší straně s logemFoto: www.iprima.cz

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

Nedoplatek za plyn

Co když vám přijde nedoplatek za plyn v astronomické výši? Kde se mohla stát chyba a lze takové situaci předejít? A víte, jak ji řešit?

 

Rozbité čelní sklo

Může se to stát každému a téměř všude – jedete po silnici, najednou rána a na čelním skle se objeví prasklina nebo vyražená dírka. Co dělat a pomůže vám vlastně, když máte svědky i SPZ auta, od kterého podle vás kamínek odlétl?

 

Doručování fikcí

Víte, že když vám úřad pošle obsílku a pošťák vás nedožene, může být stejně úřední dopis považován za doručený? A jaké komplikace vám to může způsobit? A to i když se poště záměrně nevyhýbáte, jen zkrátka nebydlíte na své trvalé adrese uvedené v občance.

 

Agresivní psi

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Jenže – co když toho vašeho nejlepšího přítele stále a stále jiný pes napadá a ubližuje mu? A je to navíc pes z vašeho blízkého okolí a vy se mu zkrátka vyhnout nemůžete. Pomůžou vám v tomto případě úřady – co myslíte?

 

Byty Praha 3

Koupili si v Praze 3 zrekonstruovaný byt za několik milionů korun a teď bydlí v černé stavbě. Stavební úřad totiž nejdříve jejich byty zkolaudoval a po roce kvůli nebezpečným závadám toto rozhodnutí zrušil. Co vše to pro majitele znamená a kdo za to může?

 

Dětská mozková obrna

Někteří lidé se do nelehké situace dostanou vlastní chybou, jiným těžký život přichystá osud – jako třeba dětem s dětskou mozkovou obrnou a jejich rodičům... Co vše musejí překonat a jak nákladné a náročné to je?

 

V sobotu 8. prosince od 18.00 hod. na Prima family.

reklama