Reportéři na vaší straně prověří pilulky na hubnutí

Reportéři na vaší straně s logem Foto: Reportéři na vaší straně s logemFoto: www.iprima.cz

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

Ztracení psi

Co dělat, když se vám ztratí pes? Kam všude se můžete obrátit? A pokud jste ho nechali čipovat, co udělat pro to, aby čip nebyl jen pouhé číslo ve vašem zápisníku? A co byste měli udělat, když naopak nějakého pejska najdete?

 

Pilulky na hubnutí

Jste nespokojení se svojí váhou a chcete to změnit? A jsou řešením tabletky na hubnutí, mnohdy slibující rychlou a zaručenou cestu k dokonalé postavě?

 

Půjčka na cizí jméno

Začaly vám chodit výzvy k zaplacení dluhu, přestože jste si nikde nepůjčili? Není dobré vyhazovat je do koše – podívejte se, co můžete v případě, že si na vás někdo půjčí, dělat.

 

Dluh z dědictví

Když jí bylo deset let, dědila po otci, jenže majetek byl předlužen. Co se může stát, když se takové předlužené dědictví rozhodnete přece jen přijmout?

 

Odbydlení investice

Investovali jste do nájemního bytu a s majitelem se dohodli, že si svou investici odbydlíte? Jak se pojistit, abyste o své peníze nepřišli, pokud z nájmu odcházíte dřív, než se vám vrátí?

 
V sobotu 5. ledna od 18.05 hod. na Prima family.

 

S pořadem Reportéři na vaší straně se nyní můžete setkávat také každý den v rámci hodiny plné informací od 19:45 na Prima family.

reklama