Naučte se poznat kvalitní potraviny. Reportéři na vaší straně vám poradí

Reportéři na vaší straně s Tomášem Hauptvogelem - Obrázek 4 Foto: Reportéři na vaší straně s Tomášem Hauptvogelem - Obrázek 4Foto: All

V sobotu v šest večer vás na Prima family čekají Reportéři na vaší straně speciál s tématy, která jinde nenajdete. A co pro vás připravujeme tentokrát?

Chcete žít? Zaplaťte!

Šetrná metoda ozařování, tzv. protonová léčba v Česku není pro všechny, ale jen pro bohaté! Kvůli hádkám pojišťoven se jí spousta běžných pacientů vůbec nemusí dožít.

 

Síra všude kolem

Zmrazíme Zemi sírou rozprášenou z letadel? Kontroverzní plán vědců v boji proti globálnímu oteplování zní jako sci-fi, ale je to skutečnost! Jaké to bude mít dopady na nás všechny?

 

Češi neumějí obědvat!

Nemít čas na oběd je to nejhorší, co si můžete udělat! Čekají vás zdravotní komplikace a předčasné stárnutí!

 

Stavme z nebezpečných materiálů

Čeští vědci mají opět jedno prvenství. Znají způsob, jak z nebezpečného odpadu vyrobit bezpečný materiál. Brzy bychom z něho mohli stavět.

 

Konopné dealerky

Marihuanu pro léčbu nemocí si budeme moci sami pěstovat. Kdo bude chtít zbohatnout? Stanou se z Čechů drogoví dealeři?

 

Poznáte kvalitní potraviny?

Každý z nás zkonzumuje až čtyři kila čistých chemikálií ročně. Jsou i v potravinách, které se na oko tváří jako zdravé. Řekneme vám, jak poznat, co vám škodí.

 

Absurdity týdne

O absurdní témata v Čechách není nouze. Kocourkovem vás opět provede Míša Nováková.

 

V sobotních Reportérech speciál se toho samozřejmě dozvíte mnohem víc. V šest večer na Prima family. Těší se na vás moderátor Tomáš Hauptvogel.

 

reklama