Reportéři na vaší straně vám ukáží, jak bojovat s geopatogenními zónami

Reportéři na vaší straně - Monika Zajícová Foto: Reportéři na vaší straně - Monika ZajícováFoto: All

V sobotu v šest večer vás na Prima family čekají Reportéři na vaší straně – speciál s tématy, která jinde nenajdete. A co pro vás připravujeme tentokrát?

Geopatogenní zóny

Neviditelní záškodníci ničí vaše životy pomalu a skrytě, aniž byste cokoliv tušili. Co funguje proti negativnímu působení geopatogenních zón? Zjišťovala naše reportérka Eliška Čeřovská.

Neuvěřitelná fyzička záchranářů

Co všechno musejí zvládat hasiči, záchranáři a policisté? Jaké to je vyběhnout s plnou výstrojí a dýchacím přístrojem několik pater, když je v okolí 30 stupňů? S dvacetikilovou zátěží se do výšky proběhla Lea Bělinová.

Globální plýtvání jídlem

Polovina potravin, které vyrobíme, končí na smetištích ještě dlouho před konzumací, protože se prostě zkazí. Ukážeme vám takzvané freegany. Živí se jídlem z kontejnerů, ale pozor! Nejsou to bezdomovci. Naopak ušetří tisíce měsíčně.

Dobrovolná amputace

Neustálá bolest je přiměla k něčemu, co je pro většinu z nás naprosto nepředstavitelné. Nechali si amputovat končetiny a teď jsou konečně šťastní. Neuvěřitelné životní osudy mapuje Sylvie Dymáková.

Internetoví vyděrači

Dětem říkáme: nebavte se s cizími lidmi na ulici. Na internet zapomínáme. Přitom právě tam hrozí mnohem větší nebezpečí. Naše děti jsou takzvaně online i 24 hodin denně. Michaela Cmíralová se snažila proniknout do sítě těch, kteří to s dětmi rozhodně nemyslí dobře.

Lékařské zkoušky

Napadlo vás někdy, jak se učí chirurgové své naprosto přesné práci? Jak se vůbec naučí zachraňovat lidské životy? Ukážeme vám, jak vypadá tréning plný strasu a neočekávaných situací.

Absurdity

Michaela Nováková opět našla tři nová absurdní témata, která vás zaručeně pobaví.

 

Reportéři speciál s Monikou Zajícovou vysílá Prima family v sobotu v 18.00.

 

reklama