Reportéři na vaší straně ví, jak se udržíte fit. Stačí 10 000 kroků

Tomáš Hauptvogel Foto: Tomáš HauptvogelFoto: All

V sobotu v šest večer vás na Prima family čekají Reportéři na vaší straně speciál s tématy, která jinde nenajdete. A co pro vás připravujeme tentokrát?

Mínus 160 stupňů – Vydrží lidské tělo takový nápor teplot? Naše reportérka Lea Bělinová si na vlastní kůži vyzkoušela dva naprosté extrémy, které se vůbec dají snést. Sto šedesát stupňů pod nulou a osmdesát nad ní. Jak dopadla?

 

10 000 kroků denně – To je minimum, které musíte ujít za jediný den, abyste se udrželi v kondici. Ale přemýšlel někdo o tom, kolik to zabere času a jaká je to vzdálenost? Víme to. Eliška Čeřovská se ale kvůli tomu musela nejdřív naučit správně chodit.

 

Nebezpečné plavání kojenců – Je plavání kojenců pro děti prospěšné nebo je ohrožuje? Vědci a pediatři upozorňují na obrovská rizika, která s sebou populární plavání nemluvňat přináší. Řekneme vám co s tím.

 

Konec národa dovolenkářů – Češi jako tradiční vyznavači dovolených chudnou a očesávají své velkolepé plány na dny volna. Blíží se konec národa dovolenkářů? Mnoho lidí si totiž vysněnou dovolenou dny už nemůže dovolit.

 

Jak ochladit města? – Evropská města se přehřívají. Například v Praze je o 2,5 stupně tepleji než v okolní přírodě. Evropští vědci teď hledají způsob, jak velká města zchladit, aby se v nich jejich obyvatelé přestali smažit a péct ve vlastní šťávě.

 

Policejní nábor – Mnoho vtipů o policistech naráží na jejich nízkou inteligenci nebo nešikovnost. Jak je to ale ve skutečnosti? Myslíte si, že je jednoduché projít náborovým řízením k policii? Vyzkoušeli jsme to a hádejte jak to dopadlo?

 

Absurdity týdne – Ty největší absurdity z uplynulých sedmi dnů zaznamenal tentokrát Jakub Klingohr.

 

 

V sobotních Reportérech speciál se toho samozřejmě dozvíte mnohem víc. V šest večer na Prima family. Těší se na vás moderátor Tomáš Hauptvogel.

reklama