Roadhow Prima jede… za vámi odstartovala letošní tour v Liberci

Prima jede 2016 Liberec - Obrázek 17 Foto: Prima jede 2016 Liberec - Obrázek 17Foto: archiv Prima

Od 15 hodin se diváci, kteří přišli na náměstí, setkávali se svými oblíbenými moderátory FTV Prima Terezií Kašparovskou, Tomášem Hauptvogelem, Romanem Pechem, Lucií Šilhánovou nebo třeba Danielou Šinkorovou.

Po celé odpoledne probíhal bohatý doprovodný program, vystoupil Janek Ledecký nebo například kapely Maxim Turbulenc a Slza.

Prima jede 2016 Liberec - Obrázek 10 Foto:

Děti se zúčastnily mnoha soutěží, navštívily skákací hrad nebo si nechaly namalovat na obličej svou oblíbenou postavičku. Živé vysílání Zpráv FTV Prima z mobilního zpravodajského studia pak mohli návštěvníci sledovat od 18.55 hod.

„Ačkoli nám počasí moc nepřálo, k večeru začalo pršet, diváky to neodradilo a zůstali s námi na náměstí a sledovali Zprávy, toho si všichni moc ceníme,“ říká moderátorka Terezie Kašparovská. „Jsem rád, že jsme letošní roadshow mohli s Terezií odstartovat, i přes nepřízeň počasí tu byla spousta lidí, kteří si to s námi užívali a již nyní se těším na další výjezd,“ dodává Tomáš Hauptvogel.

Prima jede 2016 Liberec - Obrázek 11 Foto: Prima jede 2016 Liberec - Obrázek 11Foto: archiv FTV Prima

„Vše bylo opět super, těší mě, že dáváme možnost vyzkoušet si vysílat živě Divácké zprávy i našim nejmladším divákům,“ dodala moderátorka akce, Miniduelu a Diváckých zpráv na Primě Lucie Šilhánová.

Prima jede 2016 Liberec - Obrázek 21 Foto:

Podívejte se na fotogalerii z Liberce

„První zastávka v Liberci byla velmi úspěšná, lidé u nás na stáncích soutěžili o atraktivní ceny, dozvěděli se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ dodala mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná.

Článek

Bohemia Energy Foto:

Hlavním partnerem roadshow se stala společnost Bohemia Energy

Bohemia Energy je v segmentu domácností a malých a středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Zákazníkům dodává elektřinu a...

V letošním roce v rámci roadshow Prima jede… za vámi navštíví mobilní zpravodajské studio 10 českých a moravských měst. Příští neděli 1. května od 15 hodin se roadshow uskuteční na pražském Výstavišti Holešovice.

Již nyní se na pražské návštěvníky těší Karel Voříšek, Klára Doležalová, Bára Kozáková, Tomáš Kraus a Petr Vágner.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

 
 
Praha 1. 5. 2016  Výstaviště Holešovice
Turnov 7. 5. 2016  nám. Českého ráje
Jihlava14. 5. 2016  Masarykovo náměstí 
Žatec21. 5. 2016  nám. Svobody
Kolín28. 5. 2016  Karlovo nám.
Hradec Králové 4. 6. 2016  Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016  Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016  Horní nám.
Havířov25. 6. 2016  nám. Republiky

reklama