Roadshow – originál je jen jeden!

CS má talent - auta 1 Foto: CS má talent - auta 1Foto: All

Od 23. května brázdí české a moravské ulice černé luxusní cadillaky s posádkou roztleskávaček a tanečnic, které rozdávají přihlášky a letáky na castingy talentové megashow Česko Slovensko má talent.

V Čechách odstartovala roadshow se dvěma černými luxusními vozy cadillac v Plzni. Talentovaní diváci Televize Prima se mohou hlásit buď přímo na místě u krásných roztleskávaček, nebo si vše v klidu rozmyslet a pozvánku v tištěné formě vyplnit později a zaslat poštou. Ten, kdo s vyplněním přihlášky neváhá a vyplní ji na místě, dostane dárek – tričko s logem pořadu.

Na Moravě probíhá vyhledávání talentů stejně, jen místo roztleskávaček diváky baví tanečnice street a break dance.

Kromě samotných přihlášek od tanečnic dostanete také letáky s informacemi ohledně castingů, které odstartují 29. května v Bratislavě a 6. června v Plzni a budou putovat po dalších českých a slovenských městech. Informace o castinzích zde

A kde ještě můžete naše krásné tanečnice s přihláškami vidět? Dívky na vás budou čekat ve středu 26. května v Liberci a v Brně, v Praze si je nenechte ujít již tento pátek 28. 5.  v obchodním centru na Andělu.


26.5. - středa

Liberec - (2cad), OC Nisa, Multikino CS, České mládeže 456

Brno - (1v cad), OC Olympia, Palace Cinema, U dálnice 777

28.5. - pátek

Praha - (3 cad), OC Anděl, Multikino CS, Plzeňská 5

 

reklama