Rodinný dům za Ostravou

Nové hnízdo logo zelené Foto: Nové hnízdo logo zelenéFoto: All

Filgasovi žijí přímo v centru hlučné a prašné Ostravy. Je to poloha ideální pro aktivní svobodné lidi, méně už pro rodinu s dětmi. Manželé by chtěli sobě i ratolestem dopřát trochu klidu na zahradě u domu za městem.

Osvobodí je odborníci na realitní trh a nabídnou pohodové rodinné hnízdo za dostupnou cenu?

 

Petr a Katka bydlí v centru Ostravy se dvěma malými dětmi. Byt si koupili krátce po svatbě a zpočátku se jevil jako ideální. Priority se však změnily a manželé se rozhodli, že si kvůli dětem koupí dům se zahradou nedaleko od velkoměsta. Něco mají našetřeno, chystají se prodat byt 3 + 1 a zbytek by rádi financovali s pomocí hypotéky.

 

Jejich společným snem je rodinný dům do dvaceti minut autem od centra. Nejlépe o dispozici 4 + 1 nebo 5 + 1 a se zahradou alespoň 700 metrů čtverečních. Cenový strop jsou 4 miliony. Je reálné pořídit si v okolí třetího největšího města v republice takovou nemovitost? Podle čeho se nakonec Filgasovi rozhodnou? A na co by si měl dávat pozor každý, kdo kupuje nemovitost?

 

Hledat pěkný rodinný dům kousek za městem můžete s Filgasovými již v neděli 9. října od 17.10 v pořadu Nové hnízdo na Primě!

reklama