Roman Ondráček se v pořadu Kdo je kdo? bude těšit na Velikonoce!

Kdo je kdo? Jidáš Foto: Kdo je kdo? JidášFoto: archiv Prima

"Někdy se necháš ale pěkně dlouho přemlouvat, " radí Bobovi Kleplovi Martin Zounar v soutěžním pořadu Kdo je kdo? Pořad můžete sledovat každý čtvrtek ve 21. 35 na Primě po Svatbách v Benátkách. Bude veselo!

Mezi šestici slavných soutěžících patří dvojice moderátorů Těžkej Pokondr, hvězda Svateb v Benátkách Alice Bendová  a stejně tak i Bob Klepl. Konkurence Alice Bendové je druhá hlava soutěžících, kterou není nikdo jiný než herečka Dana Morávková, po jejím pravém boku sedí herec a bavič Martin Zounar. A všechny tyto celebrity, které znáte, se dnes pěkně zapotí.

Petr Vondráček jim totiž s hádáním zahřeje pořádně mozkové závity. Dana Morávková se pobaví nad tím, když má uhádnout jednoho z našich nejlepších baletních tanečníků - Vlastimila Harapese. "Snadno se vytočíš," radí ji Bob Klepl. A Dana Morávková přitákává.

Kdo je kdo? Proutník Foto: Kdo je kdo? ProutníkFoto: archiv Prima

Roman se těší na Velikonoce!

Roman Ondráček má ovšem daleko horší roli. Dostal k hádání jednu z nejhorších historických postav vůbec. "Spolehlivost není tvojí životní prioritou, " komentuje jeho postavu kolega z Těžkého Pokondru. Ten sám má jednu velice zábavnou postavu k hádání. Jeho "proutník" rozesmál většinu publika a zlí jazykové dodávají: "bejvávalo."

Alice Bendová jako uragán a Bob Klepl je uragán

"Stěhování ti nedělá žádné problémy," radí Alici Bendové soupeři, protože Alice Bendová dostala za úkol uhádnout vichřici. A Bob Klepl? Ten byl se svým hádáním vysloveně vrchol večera. Jeho "orgasmus" pobavil všechny!

Podívejte se na Primu dnes večer ve 21. 35 na Primě!

reklama