Romantická chata pro herečku Michaelu Dolinovou

Nové hnízdo logo zelené Foto: Nové hnízdo logo zelenéFoto: All

S jakými potížemi se potýká celebrita a co ji přimělo, aby zatoužila po změně hnízda? Před novostavbou, z níž má herečka pěkný výhled, se začaly stavět dva nové domy. Rázem je po vyhlídce i po klidu.

Michaela se proto rozhodla zcela jasně – jejím snem je víkendové bydlení v přírodě, daleko od civilizace. Nabídnou zkušení realitní makléři tu pravou nemovitost?

Známá herečka bydlí v Praze v docela moderní novostavbě. Nejprve si ji pochvalovala, ale časem se objevily problémy. Byt nemá ideální orientaci a pro milovníka tepla Michaelu do něj proniká málo světla. Největším oříškem se stala stavba, která v budoucnu naprosto zastíní dosavadní výhled z balkonu.

Výstavba nového domu s sebou navíc přináší neustálý hluk a zvýšený provoz. Herečka žije v podstatě na staveništi, a tak není divu, že hledá pro rodinu klidný koutek, kde by mohli všichni aspoň o víkendech relaxovat. Zároveň však touží po něčem s patinou historie. I když by to nebylo zrovna dokonalé...

Jako ideální řešení se nabízí roubenka s krásnou koupelnou, toaletou, kamny nebo krbem a pergolou, kde by se mohla scházet větší společnost. Realitní makléři se výzev nebojí, a proto nabídnou herečce tři chalupy v přírodě. Ve které se Michaela rozhodne strávit noc?

Najdou pro ni realitní makléři správnou romantickou roubenku, která zároveň poskytuje dostatečný komfort? Sledujte cestu moderátorky za klidnějším bydlením již v neděli 2. října od 17.10 na Primě!

reklama