Rosamunde Pilcher: Otázka cti aneb nálož romantiky ve čtvrtek na Primě

Rosamunde Pilcherová: Otázka cti Foto: Rosamunde Pilcherová: Otázka ctiFoto: All

Romantický příběh s až "shakespearovskou" zápletkou, tentokrát ovšem z pera neměcké královny romantiky Rosamundu Pilcherové Otázka cti vysílá Prima ve čtvrtek od 20.15. Těšit se můžete boj dvou nesmiřitelných rodin, které ani láska nedokáže spojit... Nebo ano?

Mladí námořníci se vracejí po několikatýdenní cestě zpět domů. Mezi nimi i dva důstojníci Rupert Pendoran a Bill Graves. Na Billa čeká Diana Vermontsleyová, aby mu oznámila, že s ním čeká dítě. Bill se s ní však střetnou nechce, a proto požádá přítele Ruperta, aby ji nějak zabavil.

Pro Ruperta není Diana neznámou tváří, v minulosti chodil s její sestrou Aliciou. I přesto, že jsou rody Pendoranů a Vermonstleyů znepřátelené již od 16. století, Rupert, Diana a dokonce a ani Alicie žádnou zášť necítí. V tom vynikají spíše jejich otcové.

Alicia dokonce s tím svým nemluví, protože ji již před lety vyhnal z rodinného domů kvůli těhotenství – zkuste hádat, s kým! No ano, právě s nenáviděným Rupertem Pendoranem. Ten se ovšem o jejím těhotenství nikdy nedozvěděl. Alicie se kvůli svému studiu na veterinářku rozhodla pro interrupci.

Mezi nimi dvěma již pro lásku není proto moc prostoru. Avšak mezi těhotnou Dianou, jíž otec jejího dítěte Bill odmítl, a Rupertem začíná vznikat křehké pouto.

Dokáží se ti dva postavit nesmyslným rodinným šarvátkám a bojovat za svoji lásku? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na romantický německý snímek Rosamunde Pilcher: Otázka cti.

Článek

Žena, která je považována za královnu romantických příběhů Foto: isifa.com

Neobyčejný osud spisovatelky Rosamunde Pilcher: Proč neplakala na pohřbu manžela?

Napsala více než sedmdesát románů, podle kterých vznikly a stále vznikají desítky filmů. Sama se ale spisovatelka Rosamunde Pilcher (89) romantické lásky nedočkala.

 

reklama