Rosamunde Pilcher zakončí pátek Novým začátkem

Rosamunde Pilcher: Nový začátek Foto: Rosamunde Pilcher: Nový začátekFoto: All

Mít všechno ještě neznamená životní štěstí. O tom vypráví další úspěšný příběh Rosamunde Pilcher tento pátek na Prima family ve 20.15.

Všechno je krásné, ale jen na první pohled

Ella Dempseyová má vše, co šťastná žena potřebuje. Ráno brzy vstává, aby připravila svému úžasnému manželovi a synovi v krásném domě snídani. Co by člověk mohl chtít více? Jenže v životě se někdy odehraje okamžik, který vám dokáže úplně změnit život.

A na ten druhý...

Po sedmadvaceti letech manželství Ella zjistí, že její manžel má poměr se svou sekretářkou. Ocitá se v životní krizi. Co teď? Opustit všechnu tu pohádku, co vybudovala za posledních dvacet let?

Rozhodne se nastoupit do vlaku a odjet k moři. Na pláži se seznámí s majitelkou kavárny u zálivu a domluví se s ní, že v kavárně zůstane a bude u ní pracovat. Ale při jedné procházce potká charismatického Richarda... Ani štěstí netrvá věčně a nevyřešené lidské osudy, které zanechala  Ella ve městě, se ozvou se smrtelnou prosbou...

Tento film opakujeme i den poté, v sobotu 30. 3. v 15.25 na Prima love.

Velikonoční pondělí s Rosamunde Pilcher

Pokud milujete díla Rosamunde Pilcher, Prima love její zfilmované příběhy dává každý všední den od 9.00. Nejen na Velikonoce! Na velikonoční pondělí v 9.00 uvedeme z dílny Pilcher film Rackové ve větru. Název snímku zní tak poeticky, jenže i tento příběh se zmítá v nečekaných událostech, které mění lidské životy. Úspěšný mladý chirurg se zamiluje do dcery významného stavebního podnikatele a chce se s ní oženit. Jeho plány však změní dost nečekaná událost...

reklama