Rozhovor s Rudou z Ostravy. Naznačí, jak to bude večer u Krause

Ruda, nebo Michal? Kdo ve skutečnosti přijde dnes večer do show k Janu Krausovi? To si poslechněte v našem videu přímo od Michala Kavalčíka, dlouholetého představitele Rudy z Ostravy. Dalšími hosty budou spisovatelka Soňa Kodetová a majitelé netradiční školky, Ondřej a Markéta Bambasovi.

Možná se i dozvíte, jaké příjmení by měla případná manželka Rudy, či Michala, tedy muže dvou tváří. Tipněte si. Byla by Kavalčíková nebo Ostravaková?

Pro rozhovor jsme vyrazili na natáčení Show Jana Krause. Divadlo připomínalo dětské hřiště. Asistenti v zákulisí přenášeli velkou plastovou klouzačku se schůdky, na scéně se plánovalo, kde přesně má stát záhadně vyhlížející růžová vanička pro mimina. Na moderátorském stole jsou zatím vyskládány jakési šampony. Do toho vstupuje jeden z hostů večera, vzorně nakadeřený herec Michal Kavalčík, možná známější jako Ruda z Ostravy.

Co se tady bude dneska večer dít? Že by Ruda z ostravských dolů přesedlal na kadeřnictví. A co bude provádět s tou vaničkou? Že by koupel pro Jana Krause, který ledasco na pódiu vyzkouší na vlastní kůži? To se dozvíte večer na Prima family ve 22.15.

Dále se v tomto díle můžete těšit na komunální političku, spisovatelku a manželku herce Jiřího Kodeta Soňu Kodetovou a majitele opravdu netradiční školky, Ondřeje a Markétu Bambasovi. A možná přijdou i zvířátka!

Má Jan Kraus větší respekt před lidmi, nebo zvířaty? Dozvíte se v rozhovoru ZDE

 

 

reklama