Sarah Jessica Parker je ve filmu Nechápu, jak to dokáže na roztrhání

Nechápu, jak to dokáže Foto: Nechápu, jak to dokážeFoto: All

Dokonalá matka, manželka i pracovnice – častá definice ideálu moderní ženy. Je to ale všechno naráz vůbec možné? V sobotu ve 20.15 zapněte na Prima family film Nechápu, jak to dokáže a sami uvidíte, jestli se tohle dá zvládnout.

Sarah Jessica Parker si ve filmu Nechápu, jak to dokáže v roli Kate vyzkouší, jak těžké je udržet zdravý fungující vztah, spokojenou rodinu a kariéru finanční manažerky.

Po nocích přemýšlí, co bude dělat pro děti, přes den dře v práci a snaží se působit svěže, po práci připravuje projekty pro děti do školy a večer se snaží svádět svého manžela, architekta Richarda (okouzlující Greg Kinnear). Taky se vám zdá, že se tenhle šílený začarovaný kruh nedá vydržet?

Film Nechápu, jak to dokáže není jen další americká komedie bez nápadu. Je to i drama o životě jedné rodiny, na kterou dopadá kariéra obou partnerů. Sedněte si po pracovním týdnu v klidu doma k televizi a zlepšete si náladu filmem, který na sobotní večer vykouzlí opravdu odpočinkovou atmosféru.

Pár důvodů proč si tenhle snímek nenechat ujít:

  • hvězdné obsazení v podobě Sarah J. Parker a Grega Kinneara v hlavních rolích
  • Pierce Brosnan v roli šéfa
  • oddychový humor
  • stále aktuální problematika matky s kariérou
Nechápu, jak to dokáže

Sarah Jessica Parker se už asi role Carrie nezbaví, ale pro všechny milovnice Sexu ve městě je to spíš přednost, než vada.

Na film Nechápu, jak to dokáže se podívejte v sobotu ve 20.15 na Prima family.

 

reklama