Scarlett Johansson vs. Natalie Portman! Která se dočká přízně krále?

Králova přízeň: Scarlett vs. Natalie Foto: Králova přízeň: Scarlett vs. NatalieFoto: All

Anglie ten čas měla to nejtěžší před sebou. Ve filmu Přízeň krále uvidíte herecké hvězdy, jako je Scarlett Johansson a Natalie Portman, a v roli krále se představí vysoký krasavec Eric Bana. Můžete se těšit na skvělé herecké výkony a dramatické boje o přízeň krále.

Jsme na dvoře Jindřicha VIII. Zrada i milostné vztahy se odvíjejí na pozadí událostí, které odstartovaly anglickou reformaci...

Přízeň krále byla největší poctou

Když Eric Bana prochází svůj královský dvůr, většině šlechty se zatají dech. Mužům z respektu, ženám imponuje jeho krása a moc. Život žen na královském dvoře není nikterak jednoduchý. Jejich hlavním cílem je dostat se pod mužská ochranná křídla, aby o ně bylo postaráno. Jelikož je královský dvůr a jeho okolí obklopeno krásnými ženami, snaha získat přízeň krále se podobá nebezpečnému boji.

Nejdřív byly sestry...

Nejblíže ke králi mají dvě krásné sestry Anna a Mary Boleynovy. Každá je úplně jiná, každá chce získat srdce krále jinak. Ve chvíli, kdy se král začne ohlížet po milence, má rodina Boleynů hned dvě želízka v ohni. Jejich cestu vzhůru po společenském žebříčku nesmí nic ohrozit.

Králova přízeň: sebevědomá Natalie

Scarlett Johansson jako Mary, která žije v područí svého otce a strýčka, respektuje pravidla, která jí společnost určuje. Zato Natalie Portman se rozhodne jednat a vzepřít se osudu, který jí byl nastaven. Touží zvítězit nejen nad svou sestrou, ale i nad samotnou Kateřinou Aragonskou. Chce se stát královnou Anglie.

Která ze sester vyhraje? Podívejte se v neděli na Prima love ve 20:15 na film Přízeň krále!

Článek

Mladé herečky Foto:

Jak stárly tyhle dvě krásky Hollywoodu?

Mají toho společného více, než by se mohlo zdát. Obě dvě začaly svou kariéru už jako malá miminka v reklamách. Jako děti pak ohromily celý svět svým hereckým talentem. A...

reklama