Show Jana Krause – 22. 2. 2013

Show Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto: Show Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1Foto: www.iprima.cz

Herec Tomáš Hanák, spisovatelka Kateřina Tučková a ředitel soukromé ZOO René Franěk se představí v další Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 22. února od 22.20 na Prima family.

 

Tomáš Hanák – herec a moderátor, scenárista, textař, zpěvák skupiny MTO, nižborský radní a v blízké budoucnosti i hostinský, aktuálně hraje ve filmu „Martin a Venuše“, který bude mít premiéru v březnu 2013.

 

Kateřina Tučková – úspěšná česká autorka beletrie. Debutovala novelou Montespaniáda. Následoval román Vyhnání Gerty Schnirch, za který získala v roce 2010 čtenářskou cenu Magnesia Litera. Její třetí kniha Žítkovské bohyně o fenoménu výjimečných žen z oblasti Bílých Karpat, nedávno zvítězila v hlavní kategorii Českého bestselleru – Česká beletrie pro dospělé.

 

René Franěk – zakladatel a ředitel soukromé ZOO Chleby, která má v současnosti řádově desítky různých zvířat, exotickými počínaje až po typicky česká domácí zvířata. Na natáčení přijde pan ředitel se dvěma zvířaty ze své ZOO, jedním z nich je papoušek Ara, kterému říkají Aruna a jenž je momentálně platonicky „zamilovaný" do paní ředitelové.

reklama