Show Jana Krause: Český Clooney Tomáš Hanák a průřez jeho životem

Show Jana Krause-22.2.2013 - Obrázek 3 Foto: Show Jana Krause-22.2.2013 - Obrázek 3Foto: All

Dalšími hosty budou spisovatelka, která jde až na dřeň, Kateřina Tučková a René Franěk, jehož žena randí s papouškem. Dnes večer na Prima family ve 22:20.

Charismatický pětapadesátník, angažovaný, charitativní, reklamní a málem na prodej. I tak by se mohl dnes večer představit první z hostů Jana Krause. Těšit se můžete na Tomáše Hanáka - herce a moderátora, scenáristu, textaře, zpěváka skupiny MTO Universal Praha a bůh ví koho ještě.

 

Povstal ze „sklepa“ a momentálně propaguje v reklamě svým hlasem malou lahvičku plnou živých věcí. Před několika týdny se vrhl do propagace „velké věci“, vybízel občany k uvážené volbě prezidenta. Zemanovci si pak údajně chtěli koupit jeho názor. Za vyjádření podpory „jezevce z Vysočiny“ mu měli nabídnout „refundaci podle jeho představ“. Takto si herec ovšem vydělat nechtěl.

 

V současnosti několikanásobný držitel titulu Nejvíc sexy muž žije a buduje v obci Nižbor, o níž první písemná zmínka pochází z roku 1265, kdy král Přemysl Otakar II. vydal na zdejším hradě zakládací listinu města Poličky. Další významnější zmínkou o obci je bez pochyb ta z roku 2006, kdy se tamním radním stal právě Tomáš Hanák. Ten tam zakládá malou restauraci.

 

Zhruba za týden lze Tomáše Hanáka vidět v kině v novém filmu Martin a Venuše. S ohledem na jeho roli, kterou nebudeme předem moc prozrazovat, možná dnes večer proberou s Janem Krausem i kozy. S nimi prý herec zažil při natáčení svoji premiéru. Můžeme nastínit, že se toto setkání uskutečnilo v kroji a uprostřed vinohradu poblíž Svatého kopečku.

 

Dalšími hosty show budou Kateřina Tučková, úspěšná česká spisovatelka. Debutovala novelou Montespaniáda. Následoval román Vyhnání Gerty Schnirch, za který získala v roce 2010 čtenářskou cenu Magnesia Litera. Její třetí kniha Žítkovské bohyně o výjimečných ženách z Bílých Karpat nedávno zvítězila v hlavní kategorii Českého bestselleru – Česká beletrie pro dospělé.

 

René Franěk je zakladatelem a ředitelem soukromé zoo Chleby, v níž v současnosti žijí řádově desítky různých zvířat, exotickými počínaje až po ta typicky česká domácí. Na natáčení přijde pan ředitel se dvěma svými chovanci. Jedním z nich je papoušek Ara, kterému doma říkají Aruna a jenž je momentálně platonicky „zamilovaný" do paní ředitelové.

 

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 22. února od 22.20 na Prima family.

reklama