Show Jana Krause: Herec „jako Kája Gott“ a mongolská modelka!

Všichni hosté Show Jana Krause 3.12.2014 Foto: Všichni hosté Show Jana Krause 3.12.2014Foto: FTV Prima

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herečka Zuzana Kronerová, herec Csongor Kassai a modelka Mungunzul Bayarkhuu.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. prosince ve 21.35 na Primě.

Jako první se do červené pohovky pohodlně usadila slovenská herečka Zuzana Kronerová, která je velmi známá i v Česku. Moderátor zmínil „herecký unikát“, který se Zuzany týká – protože je třicet let vdaná, což nebývá v herecké branži až tak časté.

„A taky jsem někde četl, že jste prý uvažovala kvůli tomu, že máte velký nos, o sebevraždě, když jste byla mladá. Co bych pak měl dělat já podle vás?!“ rozesmál všechny moderátor.

 

Druhým hostem byl opět slovenský herec, a to Csongor Kassai, představitel jedné z hlavních rolí filmu Musíme si pomáhat. „Vy jste se k tomu herectví ale dostal trošku pozoruhodnou cestou… Vy máte elektrotechnickou průmyslovku, je to tak?“ „Ano, jako Kája Gott!“ okamžitě se ozval host.

Hlavní téma hovoru se pak neslo v duchu toho, že Csongor nemá úplně typický herecký obličej, a není tedy hercem, který jde cestou přes role princů apod. Prý má charakterovou tvář. „Taky ale nebudete mít tolik milostných scén!“ rýpnul si Jan Kraus. „Už jsem měl tři!“ pochlubil se jeho host a rozhodně nenechal nikoho na pochybách, že on je maximálně spokojený s tím, jaký má obličej, nos, prostě se sebou jako s celkem.

Druhým hostem byl slovenský herec Csongor Kassai Foto: Druhým hostem byl slovenský herec Csongor KassaiFoto: FTV Prima

Jako třetí vstoupila na pódium původem mongolská modelka Mungunzul Bayarkhuu, která žije a pracuje v Česku, a to nejen jako modelka, ale i tradičně v agentuře. Lili, jak si Mungunzul pracovně říká, se nechala slyšet, že ji Češi trochu štvou tím, že si myslí, že v Mongolsku je jenom step. „Co vás třeba překvapilo, když jste se z Ulánbátaru přestěhovali do Česka?“ „Rodiče říkali, že se stěhujeme na Západ, a pak jsme přijeli do Prostějova…“ s humorem připustila Lili. „Jo vy jste čekala Hollywood?“ rozesmála moderátora modelka a po chvíli se zeptal, jak se dalo i očekávat, jak se Lili líbí čeští muži.

Mongolská modelka Mungunzul Bayarkhuu byla třetím hostem Show Jana Krause Foto: Mongolská modelka Mungunzul Bayarkhuu byla třetím hostem Show Jana KrauseFoto: FTV Prima

 

Chcete-li to se to také dozvědět, nenechte si ujít dnešní díl Show Jana Krause! Modelka prozradí, co ji baví na mužích, Csongor zase popíše, co rád dělá, když je doma a má volný den, Zuzana Kronerová pak třeba přijde se skvělou studií na téma cvičení a hubnutí!

Dnes ve 21.30 na Primě.

reklama