Show Jana Krause: herečka holdující pivu, badmintonista šířící osvětu a michelinský šéfkuchař

Show Jana Krause 30.3. - Obrázek 2 Foto: Show Jana Krause 30.3. - Obrázek 2Foto: archiv Prima

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Lucie Polišenská, badmintonista Petr Koukal a šéfkuchař Radek Kašpárek. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 30. března ve 21.35 na Primě.

Prvním, kdo dnes přijal pozvání do pořadu Jana Krause, je mladá herečka Lucie Polišenská, známá divákům z filmu Kobry a užovky a seriálu Ohnivý kuře, která vedle řady svých profesních aktivit navíc začala vydávat časopis. „Tak to je spíš taková legrace,“ přitakává skromně herečka, „vydali jsme s kamarády první číslo časopisu Žena a pivo. Časopis sestává z našich společných historek, každý má svou rubriku a je nás pět, co to vydáváme.“ Jejím autorským příspěvkem do aktuálního čísla byly podle jejích slov omalovánky, které vznikly ze skupinové fotografie. „My jsme se vyfotili a nebylo tam vůbec nic vidět, takže si tam každý mohl ty ksichty domalovat, jak chtěl,“ vypráví rodačka z Šumperka, z něhož pochází i další známé herecké tváře jako například Ondřej Sokol, Simona Babčáková či Martin Finger.

Dalším hostem, který se přichází posadit tváří tvář Janu Krausovi, je badmintonista Petr Koukal. Tento několikanásobný mistr České republiky, aktuálně bojující o svou účast na letní olympiádě v Riu, přináší jako dar svému hostiteli badmintonovou raketu a dva míčky, možná v naději, že v něm nalezne toho správného sparing partnera pro přípravu na olympijskou klasifikaci. Pro lepší pochopení toho, jak vypadá profesionální badminton, který mají lidé často tendenci zaměňovat s ležérním pinkáním na pláži, pouští Jan Kraus divákům ukázku z jednoho zápasu a také spot, v němž se měří rychlost badmintonového míče při silném úderu – je to neuvěřitelných 493 km za hodinu! „První tři čtyři metry jsou opravdu takhle rychlý,“ dosvědčuje sportovec, který měl badmintonovou raketu již jako nemluvně v postýlce. „Badminton hrál už můj táta a takto nenásilně mě k tomu přivedl. Pak jsem měl hodně péřový peřiny, péřový polštáře… podprahově mi to tam sunuli,“ vypočítává s úsměvem Petr Koukal, který si ve své úspěšné sportovní kariéře cení především olympiád.

Trojici dnešních hostů završí šéfkuchař Radek Kašpárek, který letos čerstvě získal pro svou restauraci michelinskou hvězdou. „Tým naší restaurace dostal michelinskou hvězdu po roce od otevření, což je evropský unikát, a v České republice ještě o to cennější, že ti komisaři nedokážou českou gastronomii správně ohodnotit. Oni nás pořád zařazují spíše do toho východního bloku,“ říká o elitním kuchařském ocenění Radek Kašpárek, na něhož už ve studiu čeká improvizovaná kuchyně. Jak bude chutnat Janu Krausovi čistec bahenní, omáčka z chlebového kvásku, olej z jehličí ze smrku, jedlý ostnatý drát či papír z červené řepy? A bude vůbec vědět, co to je?

To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v dalším díle Show Jana Krause na Primě.

A jako speciální hudební host závěrem zazní skupina Slza.


 

moderátor nového pořadu Comedy Club, který startuje 25.dubna na Prima Comedy Centra

reklama