Show Jana Krause – Mickey Mouse, brilantní konverzační returny a housle za 3 miliony dolarů

Show Jana Krause – 30. 11. 2012 - Obrázek 2 Foto: Show Jana Krause – 30. 11. 2012 - Obrázek 2Foto: www.iprima.cz

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijal pozvání talentovaný herec Saša Rašilov, tenistka Andrea Hlaváčková a autorka módního blogu Ada. Jako speciální hudební host se představil Edwin Marton.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 30. listopadu večer na Prima family.

 
Moderátor přivítal Sašu Rašilova, známého českého herce. Probral s ním jeho kariéru dabéra v Mickeyho Mouse. „Tehdy v těch 90. letech to byly poměrně náročné castingy, zvukové zkoušky a tak a pak jsem ještě musel přijít na schůzku s panem Blackem z Disney studia, takový šedovlasý pán. Ten mi řekl: Hi, Mickey! Myslel jsem, že jsem se zbláznil, dokud jsem nepochopil, že chce, abych to s dikcí Mickeyho zopakoval," popsal Saša a předvedl, jak daboval slavného myšáka. „Pak mi dal nalejvárnu, co má Mickey rád, jak se chová, co ho baví a tak. Po pár letech už jsem chodil do studia dělat Mickeyho čím dál smutnější a unavenější," přiznal Saša, že ho po čase přestala role myšáka bavit. Probrali spolu, že Saša se svou manželkou, Vandou Hybnerovou, a dětmi žijí na venkově, na Vysočině. „Někdy sekám dřevo. Když je sníh, tak si vzájemně prohazujeme cestu, abychom mohli k domu přijet autem," přiznal herec.

 

„Když jste na venkově, tak jako muž nepodléháte svodům velkoměsta… Můžete tak maximálně na zahradu," nadhodil moderátor. Saša ale oponoval, že ve vsi mají klubovnu, kam chodí muži i ženy. „A to dokonce i holky z vedlejší vesnice," upřesnil Saša. Jana Krause zajímalo, jak se Sašovi líbí v Národním divadle, kde působí. „Líbí se mi tam a líbí se mi i Divadlo Kolovrat, kde taky hrajeme…" „Vy prý nemáte rád, že jste ze slavné rodiny herců…" zajímal se moderátor. „Nemůžu říct, že to nemám rád, ale mám pocit, že už o mém dědovi museli všichni slyšet mnohokrát," vysvětlil Saša Rašilov. „Dědeček byl prý šikovný. Máte to po něm?" chtěl vědět moderátor. „Když žena vašeho života řekne, že tady by se hodil nějaký sloupek nebo něco jiného, tak řeknu: Samozřejmě, lásko, udělám to a hned," rozesmál Saša diváky. „Já mám na to jinou repliku… Navíc když něco dělám, tak mi vždycky ztuhne to, co nemá, a naopak. S tím nemáte problémy?" chtěl vědět Jan Kraus. „Ne, s tuhnutím problémy nemám," odpověděl mnohoznačně Saša Rašilov. Pochlubil se, že u rybníka u jejich domu vlastnoručně udělal molo ve tvaru piána – křídla.

 
Moderátor představil tenistku, stříbrnou olympijskou deblistku Andreu Hlaváčkovou. Pochlubila se stříbrnou medailí, za kterou moderátor poděkoval. „Ale to já bych si pak vzala domů," podotkla Andrea. A nabídla, že si ji může půjčit po dobu natáčení. „Že bych se s ní teď počochnil?" pronesl moderátor. „Ale upozorňuji, že se s ní čochnilo už dost lidí a zvířat," dodala tenistka. Moderátor se zajímal, co by musel udělat, aby spolu mohli hrát čtyřhru. „Asi bych se dost musela zlepšit… Ale mohl byste třeba dobře psychicky rozhodit soupeřku," řekla Andrea. „Vy jste prý hrozně pořádná," zajímal se moderátor. „No, to je moje úchylka," přiznala Andrea. Moderátora zajímalo, jak probíhá její den, když je tak pořádná. „Ráno rychle proklepu polštář, peřinu, proužky rovně a dobrý. Pak mám připravený komínek s oblečením, který si připravuji večer předtím," šokovala moderátora.

 

„Váš otec je slavný plzeňský sládek. Nemá to vliv na to, že jste tak dobrá v tenise?" zajímal se moderátor. „Ani ne," pronesla Andrea. Moderátora zajímalo, jaký je Andrein partner Fabrizio. „Napůl je Belgičan a Ital…" prozradila Andrea. „Taky dělá komínky?" chtěl vědět moderátor. „On má sice svůj kout, kde se může svlíknout a tak, ale on je docela taky pořádnej," ujistila moderátora. Popsala, že když přítel něco jí a drobí, tak to po něm radši hned vysaje. „Když jdu z domova, kde nemám uklizeno, tak mám celou dobu takový vnitřní neklid a jsem celá nervózní," rozesmála Andrea moderátora.

 
Posledním hostem moderátora byla bloggerka Ada, autorka známého blogu Módní peklo. „Ada není vaše jméno, ale jméno, pod kterým jste známá na internetu. Včera jste za tu vaši blogerskou činnost obdržela Křišťálovou lupu v kategorii One woman show," představil Adu moderátor. Moderátora zajímalo, co Ada říká na názory tzv. módní policie v bulváru. „Oni hodnotí celebrity, já obyčejné lidi… V tom je mezi námi rozdíl," popsala Ada. „Co jsou nedostatky oblékání třeba u mužů?" chtěl vědět moderátor.

 

„Kromě toho, že si muži vezmou džíny, když jdou do televizního pořadu," narazila Ada na oblečení Saši Rašilova, „…tak si neumějí vybrat správnou velikost anebo délku kalhot. Podobná hrůza jsou ponožky v sandálech, kde asi muži skrývají něco hrozného," vyjmenovávala Ada hlavní nedostatky mužů. „U žen je to dost podobné jako u mužů – ženy si vezmou taky džíny, kecky, když se to nehodí. Já moc džíny nemusím. Proč si nevzít něco jiného na sebe, třeba když se jdu projít do města nebo když jdu do práce?" nadhodila Ada. Moderátor ji vyzval, jestli by mu mohla poradit s nějakou změnou stylu oblékání a Ada mu dala k vyzkoušení několik různých outfitů.

 
Nakonec moderátor přivítal exkluzivního hudebního hosta, houslistu Edvina Martona, který studoval v Rusku a s nímž Jan Kraus prohodil pár konverzačních frází v ruštině. Edvin mj. prozradil, že hraje na housle Stradivari z roku 1697 a že je jich pouze osm na celém světě.

 

Profily hostů:

 
Saša Rašilov – divadelní a filmový herec pocházející ze slavné herecké a umělecké rodiny, jehož manželkou je také herečka – Vanda Hybnerová.

 
Andrea Hlaváčková – tenistka, stříbrná olympionička a specialistka na čtyřhru. Počínaje olympiádou prožívá úžasný příběh: najednou je z ní hvězda, která se na zářijovém US Open vymanila ze škatulky deblistky a porazila v singlu mnohem slavnější hráčky, které byly na žebříčku daleko před ní. „Až do olympiády jsem byla nula. Lidé znali pouze mého tátu, sládka z plzeňského pivovaru. Teď už vědí, že Plzeň není jen pivo,“ směje se stříbrná medailistka z olympiády v Londýně.

 
Ada – autorka blogu Módní peklo, která nemilosrdně tepe do módního stylu Čechů a Češek. Na svém blogu zveřejňuje fotky nevkusně oblečených lidí s peprným a vtipným komentářem. Svým čtenářům ale také radí, co by měli ve svém šatníku vylepšit. Co je podle ní největší módní peklo? Proč dávají Češi přednost džínům a sportovnímu oblečení? A co by rozhodně měli zlepšit?

 
Edwin Marton – exkluzivní hudební host – maďarský hudební skladatel a houslista, který se proslavil zejména spoluprací s krasobruslařem Jevgenijem Pljuščenkem.

reklama