VIDEA Show Jana Krause tentokrát s Geislerovou, Benem Cristovao a také o toxoplasmě

Aňa Geislerová u Jana Krause Foto: Aňa Geislerová u Jana KrauseFoto: All

Věděli jste, že toxoplasma je všude kolem nás, možná i ve vás? V Show Jana Krause o ní v pátek pohovoří uznávaný biolog Jaroslav Flegr. Mimochodem, on sám je toxoplasma pozitivní. A jak se na tohoto parazita budou tvářit další hosté, Aňa Geislerová a Ben Cristovao? Uvidíte na Primě ve 22.10.

Jako první na červené sofa usedne herečka a v současnosti především módní ikona Aňa Geislerová. Sice jde teď z filmu do filmu a ještě k tomu je schopna obstarat tři děti, ale ani film ani rodina nejsou hlavním tématem, které s Janem Krausem proberou.

Zaměří se totiž tradiční Vánoční bazar z Mokré čtvrti, který spolu s Táňou Vilhelmovou pořádají už podesáté.

A my jsme se Ani v našem rozhovoru ptali, jak to vlastně s Táňou mají, jestli jsou kamarádky a jestli někdy zažila ono pověstné konkurenční nepřátelství mezi herečkami. Koukněte se na video:

 

Dále ve své show přivítá Jan Kraus zpěváka Bena Cristovao da Silva. Do povědomí lidí se dostal jako účastník jedné z mnoha talentových soutěží. Tu sice nevyhrál, ale v hlavách lidí už zůstal.

V současnosti se Ben nevěnuje jen zpívání, ale taky tancuje, hraje a moderuje, sám si píše texty písní. Co z toho ho vlastně živí a v čem si připadá jako největší profík? I na to jsme se ho ptali v našem videu.

A protože víme, že byl Ben hodně úspěšný ve snowboardingu, museli jsme se ho zeptat i na to. Podívejte se sami, co nám řekl:

 

Posledním hostem v Show Jana Krause bude profesor Jaroslav Flegr. Slavný evoluční biolog se stal celosvětovou hvězdou díky svému převratnému objevu: přišel na to, že lidské chování ovlivňuje parazit toxoplasma přenášený kočkami.

On sám je přitom toxoplasmou také napadený a na jeho chování se to prý projevuje tak, že se neleká. „Za mnou třeba troubí auto, ale já se neleknu, jen se otočím," vysvětluje.

Podívejte se do galerie:

Nezapomeňte se dívat v pátek na Primě od 22.10 na Show Jana Krause.

 

reklama